منیری: تاخیری در پرداخت وام های دانشجویی نداریم ، دانشگاه ها محدودیتی در ارسال لیست دانشجویان ندارند

به گزارش هنجس بلاگ، معاون امور دانشجویان صندوق رفاه دانشجویان گفت: وام های دانشجویی در کمترین زمان ممکن پرداخت می گردد و تاخیری در پرداخت وام ها نداریم.

منیری: تاخیری در پرداخت وام های دانشجویی نداریم ، دانشگاه ها محدودیتی در ارسال لیست دانشجویان ندارند

الیاس منیری، معاون امور دانشجویی صندوق رفاه دانشجویان در تبادل نظر با خبرنگار دانشگاه خبرنگاران، در مورد اعتراضات دانشجویان نسبت به تاخیر در پرداخت وام های دانشجویی گفت: لیست هایی که از سوی دانشگاه ها به صندوق رفاه ارسال شده به صورت روزانه، وام های درخواستی پرداخت می گردد.

وی افزود: چون زمان ثبت نام تمدید شده است، دانشگاه ها اسامی متقاضیان جدید را به صندوق رفاه ارسال می نمایند و در صورت تایید وام های آن ها پرداخت می گردد.

منیری افزود: در این شرایط و با وجود بیماری کرونا و مسائل مالی سعی ما بر این است که وام های درخواستی دانشجویان را در کمترین زمان پرداخت کنیم.

معاون امور دانشجویان صندوق رفاه دانشجویان ادامه داد: سال های گذشته ما محدودیت ارسال لیست از سوی دانشگاه ها داشتیم، اما سال جاری این محدودیت را نداریم و اسامی می تواند به صورت تدریجی به صندوق رفاه ارسال گردد.

وی در مورد تاخیر در پرداخت وام ویژه دکتری گفت: ما در مورد وام ویژه دکتری کمبود اعتبار نداشتیم و این وام ها به جا و به موقع پرداخت شده است. سه ماهه اول پرداخت شده و سه ماهه دوم بلافاصله در دی ماه پرداخت می گردد.

معاون امور دانشجویان صندوق رفاه دانشجویان ادامه داد: تقاضا های وام دکتری طبق روال است و بیشتر دانشجویان برای دریافت این وام ثبت نام می نمایند که ماهانه 700 هزار تومان پرداخت می گردد.

منیری اظهار داشت: پیشنهادی در مورد افزایش این وام داریم که هنوز عملیاتی نشده و در آینده آنالیز خواهد شد.

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 20 مرداد 1400 بروزرسانی: 20 مرداد 1400 گردآورنده: henjesblog.ir شناسه مطلب: 2417

به "منیری: تاخیری در پرداخت وام های دانشجویی نداریم ، دانشگاه ها محدودیتی در ارسال لیست دانشجویان ندارند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "منیری: تاخیری در پرداخت وام های دانشجویی نداریم ، دانشگاه ها محدودیتی در ارسال لیست دانشجویان ندارند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید