آخرین ارسال ها در وبلاگ های هنجس بلاگ

دستگاه نازل سی ان جی برای توزیع حامل های انرژی گازی فراوری شد

به گزارش خبرنگاران به نقل از معاونت علمی و فناوری، دستگاه نازل سی ان جی از جمله تجهیزات بسیار ضروری برای توزیع حامل های انرژی گازی در سطح کشور است. این دستگاه از سوی چند شرکت محدود بین المللی فراوری می گردد و یک شرکت دانش بنیان توانست با بومی سازی آن،...

23 مرداد 1399

هشدار مهم پلیس به برندگان فروش فوق العاده ایران خودرو و سایپا

فرآیند قرعه کشی فروش فوق العاده خودرو برای انتخاب متقاضیان امروز هفدهم خرداد ماه برگزار می گردد. رئیس مرکز تشخیص و پیشگیری از جرائم سایبری پلیس فتای ناجا هشدارهایی را به متقاضیان خرید خودرو ارائه داده است.

23 مرداد 1399

علت ساکن شدن مسافران در مازندران در سالهای اخیر

ایرنا/ مازندران یکی از مناطق گردشگرپذیر ایران هست. به همین خاطر، این سوال پیش می آید که علت ساکن شدن مسافران در مازندران در سالهای اخیر چیست؟

23 مرداد 1399

آمادگی ایران برای تحویل دادن جعبه سیاه هواپیمای اوکراینی

معاون حقوقی و امور بین الملل وزارت امور خارجه کشورمان گفت: ایران آمادگی دارد جعبه سیاه هواپیمای اوکراینی را برای خوانش تحویل دهد تا این پرونده با مشارکت سایر کشورها به انتها برسد.

23 مرداد 1399

مدرس خیابانی: واردات لوازم خانگی ممنوع است

سرپرست وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: در جلسه ستاد مالی دولت برای کنترل لوازم خانگی مباحثی در خصوص افزایش فراوری و افزایش نظارت ها و بازرسی ها مطرح شد.

23 مرداد 1399

نخستین مجموعه تفریحی پذیرایی هیرمند افتتاح می گردد

معاون سرمایه گذاری سیستان و بلوچستان گفت: به زودی نخستین مجموعه تفریحی پذیرایی هیرمند با وسعت 27 هزار متر مربع افتتاح می گردد.

23 مرداد 1399

بازگشت دولفین ها بعد از 30 سال به کلکته

تنها نکته مثبت قرنطینه این است که طبیعت در حال بهبود است. بعد از اینکه تعدادی از حیوانات در سراسر جهان مشاهده شدند، اینک نوبت دلفین های معروف گنگتی یا رودخانه آسیای جنوبی رسیده است. به دلیل قرنطینه، آلودگی آب به شکل حیرت انگیزی به حداقل رسیده و احتمالاً...

23 مرداد 1399

رئیس ستاد مشترک ارتش عراق منصوب شد

یک منبع امنیتی در عراق خاطرنشان کرد مصطفی الکاظمی، نخست وزیر و فرمانده کل نیرو های مسلح عراق عبدالامیر رشید یارالله را به جای عثمان الغانمی که اکنون وزیر کشور دولت الکاظمی است، به ریاست ستاد مشترک ارتش منصوب کرد.

23 مرداد 1399

شهریه مدارس غیردولتی معین شد

به گزارش خبرنگاران، در نود و پنجمین جلسه کارگروه تنظیم بازار موضوع مشخص شهریه مدارس غیردولتی و مراکز آموزشی و پرورشی برای سال تحصیلی 1400 - 1399 مطرح و مقرر شد.

22 مرداد 1399

توقف موقت مصوبه سرانجام خدمات ارزش افزوده رای نیاورد

به گزارش خبرنگاران، کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات در آخرین جلسه سال 98 با توجه به مصوبه شورای عالی مجازی و با هدف حمایت از حقوق مشترکین، الحاقیه ای برای مصوبه 248 درباره ارائه و استفاده از خدمات ارزش افزوده تلفن همراه تصویب کرد.

22 مرداد 1399

برای نخستین بار شهردار قلعه نو انتخاب شد

امید محمودی طی حکمی از سوی استاندار تهران به عنوان نخستین شهردار قلعه نو منصوب شد.

22 مرداد 1399

خبرنگاران 5500 نفر نخل در قشم کاشت می شود

قشم- خبرنگاران- پنج هزار و 500 نفر نخل کشت بافت با هدف ایجاد و احیای باغات نخیلات در جزیره قشم خریداری و کشت می شود.

22 مرداد 1399

تعداد بیماران کرونایی بستری رنگ شهر های معین می نماید، کرونا قدرت سرایت زیادی دارد

عضو کمیته اپیدمیولوژی کرونا و رئیس مرکز تحقیقات بیماری های نوپدید گفت: درکل به نظر می رسد با بیماری روبرو هستیم که سرایت پذیری بالایی دارد و انتخاب شهر ها با شرایط سفید و ... براساس میزان بیماران بستری است.

22 مرداد 1399

دستگاهی که نوشابه را به آب آشامیدنی تبدیل می کند

به گزارش خبرنگاران ، دستگاه تصفیه آبی ساخته شده که می تواند نوشابه رژیمی یا حتی نوشیدنی های انرژی زا را به آب آشامیدنی تبدیل کند.

22 مرداد 1399

خبرنگاران کرونا با کسی شوخی ندارد

قصرشیرین- خبرنگاران- حدود چهار ماه است که ویروس کرونا زندگی مردم کشورمان را همانند دیگر کشورهای دنیا مختل و سخت کرده و براثر شیوع این بیماری ویروسی تا به امروز بسیاری جان خود را از دست داده اند.

22 مرداد 1399

آتش زیرخاکستر ، اقتصاد کشاورزی مازندران گروگان این روزهای کرونا

امنیت غذایی، یکی از مهم ترین مولفه هایی است که در اقتصاد کشاورزی همیشه از آن صحبت به میان می آید و پس از وقوع یک بحران همچون شیوع ویروس کرونا، از اهمیت بیشتری نیز برخوردار می گردد به طوری که امروز بسیاری از کارشناسان معتقدند اقتصاد کشاورزی مازندران گروگان...

21 مرداد 1399

افشای اسامی تیم عراقی در مذاکرات استراتژیک با واشنگتن

کارشناس امنیتی عراق امروز (پنج شنبه) جزئیات تیم مذاکره کننده که نماینده این کشور در مذاکرات استراتژیک قریب الوقوع بین بغداد و واشنگتن خواهد بود را فاش کرد.

21 مرداد 1399

مجسمه کریستف کلمب هم در آمریکا به زیر کشیده شد

حدود یک هزار معترض در پارک بایرد شهر ریچموند گردهم آمدند و با استفاده از طناب مجسمه این کاشف ایتالیایی را سرنگونی کردند.

21 مرداد 1399

درآمد 4 هزار میلیاردی بانک ها از پیامک، بانک مرکزی مجوز افزایش 50 درصدی سرویس پیامکی را داد؟

هر چند ابهاماتی برای مجوز افزایش 50 درصدی سرویس پیامکی بانک ها وجود دارد ولی باید توجه داشت که اگر نیمی از حدود 500 میلیون حساب بانکی 15 هزار تومان را پرداخت نمایند، درآمد بانک ها حدود 3هزار و 750 میلیاردتومان یعنی 2 برابر هزینه شان می گردد.

21 مرداد 1399

اسامی نامزد وزارتخانه های بی وزیر دولت جدید عراق تحویل مجلس شد

منابع خبری به نقل از دفتر اطلاع رسانی رئیس مجلس عراق خبر دادند که لیست نامزدهای وزارتخانه هایی که هنوز وزیر ندارند، تحویل مجلس شده است.

21 مرداد 1399
تعداد: (482)