همه اخبار و مقاله ها

خبرنگاران بیم تشدید پدیده شوم کار کودک به دنبال کرونا و گسترش فقر

تهران- خبرنگاران- وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در پیغام توییتری خود نوشت: بیم آن می رود اثرات گسترده مالی اجتماعی کرونا و گسترش فقر پدیده شوم کار کودک را تشدید کند.

20 مرداد 1399

استقلال 2 - خوشه طلایی 2، تساوی استقلال مقابل حریفی گمنام

تیم فوتبال استقلال تهران در چارچوب دیداری محبت آمیز امروز به مصاف خوشه طلایی رفت.

20 مرداد 1399

هدیه کرونا، شیوه ساخت دنیایی بهتر است

خبرنگاران/قم استاد روانشاسی دانشگاه گفت: کرونا به ما آموخت که عملکرد یک نفر می تواند بر زندگی انبوهی از افراد تاثیر بگذارد و عمل هر یک از ما مهم است، کرونا به ما آموخت که محدودیت موجب مصونیت است.

19 مرداد 1399

برطرف محدودیت سفر به اتحادیه اروپا

اتحادیه اروپا از اول ژوئیه محدودیت مرزهای خارجی را برطرف می نمایداروپا قاره ای است ک درست در قلب اپیدمی کرونا قرار گرفته، اما با توجه به کاهش تعداد بیماران مبتلا به این بیماری در اروپا، به تدریج محدودیت های اعمالی بر روی مرزهای این قاره برداشته می گردد.

19 مرداد 1399

صادرات 88 میلیون دلاری کالا از خراسان جنوبی در شرایط کرونا

مدیرکل گمرکات خراسان جنوبی گفت: مجموع کالاهای صادراتی خروجی از گمرکات خراسان جنوبی طی فروردین و اردیبهشت ماه امسال 88 میلیون و 161 هزار دلار بوده است.

18 مرداد 1399

بزرگ ترین خواسته ملت سیاهپوست آمریکایی: STOP KILLING US

بین سال های 1876 تا 1965 در در ایالت های مرزی و جنوبی آمریکا، قانونی با عنوان separate but equal یا همان جدا، اما برابر به اجرا درآمد که همه اماکن عمومی از جمله مدارس دولتی، اتوبوس، قطار و... برای سیاهپوستان و سفیدپوستان جدا شد.

18 مرداد 1399

بارسلونا در به در به دنبال قاتل خود می گردد!

نام جیجی واینالدوم، ستاره هلندی و انرژیک لیورپول در لیست خرید باشگاه بارسلونا قرار گرفته است.

18 مرداد 1399

تکذیب شایعه فوت نوری مالکی بر اثر کرونا

دفتر نخست وزیر اسبق عراق اخبار مربوط به فوتش در اثر ابتلا به ویروس کرونا را رد کرد.

17 مرداد 1399

نگاه ایران به موضوع مهاجران افغانستانی سیاسی نیست

مولوی حبیب الله حسام رئیس شورای اخوت اسلامی افغانستان در مصاحبه با مهر گفت: حوادث تأسف باری که برای شهروندان افغانستان که قصد مهاجرت به ایران را داشتند اتفاق افتاده است از مسائل زندگی نشأت گرفته است، این مسائل ریشه سیاسی ندارد و مردم مسلمان دو کشور باید...

16 مرداد 1399

کرمان در گریبان ملخ ، برای مهار ملخ ها احتیاج به نیروی جهادی داریم

دبیر مجمع جهادگران استان کرمان گفت: بحران ملخ ها در کرمان به مزارع و دشت های کشاورزی خسارات بزرگی را وارد کرده و در حال حاضر نبود تجهیزات کافی مانع انجام اقدامات لازم برای مهار آن است.

16 مرداد 1399

برنامه فدراسیون بسکتبال برای مسابقات باشگاهی بانوان در امسال

فریده شجاعی در مصاحبه با خبرنگاران، با تاکید بر اینکه تقویم سال 99 فدراسیون بسکتبال برای مسابقات باشگاهی بانوان تدوین شده اما هنوز در دست اجرا قرار نگرفته است، گفت: طبق این تقویم استارت مسابقات باشگاهی در امسال باید از مردادماه زده گردد و تا آبان ماه...

15 مرداد 1399

با دختران آفتاب در برنامه به خانه برمی گردیم

به گزارش خبرنگاران به نقل از روابط عمومی شبکه 5 سیما، کتاب دختران آفتاب که توسط امیرحسین بانکی پور؛ بهزاد دانشگر و محمدرضا رضایتمند نوشته شده با استفاده از سبک داستان مقاله به آنالیز و نقد، رد و اثبات مؤلفه ها و مباحث و شبهات حوزه زن و خانواده و جامعه...

15 مرداد 1399

مشتریان بانک اطلاعاتی ویژه بورس چه کسانی هستند؟

تعارض منافع در اقتصاد ایران پدیده مرسومی است که گرچه سویه های مثبتی می تواند داشته باشد در عین حال می تواند زمینه ساز فساد شود. این روز ها که تنور بازار بورس داغ است، تعارض منافع در این بازار هم رایج تر و گسترده تر از قبل شده؛ افراد و گروه هایی که به واسطه...

14 مرداد 1399

واکنش رایتل به خبر افشای اطلاعات 5.5 میلیون مشترک این اپراتور

رایتل در خصوص موضوع انتشار اطلاعات 5.5 میلیون مشترک رایتل گفت: مشترکین رایتل بزرگترین سرمایه ما هستند و همچنین حفظ محرمانگی و حریم خصوصی مشترکین از اصول اولیه و قطعی رایتل است و اخبار منتشره درخصوص درخواست فرد باجگیر از رایتل کذب محض است.

14 مرداد 1399

لغو یا معوق شدن تمام اجرا های 2020 کمپانی تئاتر رویال شکسپیر

قرنطینه ادامه دار بریتانیا و راهبرد های حفظ فاصله گذاری اجتماعی توسط دولت موجب شد تا کمپانی رویال شکسپیر در بقیه سال 2020 برنامه ای نداشته باشد.

14 مرداد 1399

حمام مهدی قلی بیک یا حمام شاه مشهد، عکس

یکی از عظیم ترین حمام های ایران که در شهر مشهد ساخته شده است، حمام مهدی قلی بیک یا حمام شاه مشهد میباشد که بازدید کنندگان با ورود به درون این حمام تاریخی، با ساختاری بسیار زیبا از حمام های قدیمی رو به رو خواهند شد.

13 مرداد 1399

تشکل حرفه ای دفاتر گردشگری سلامت در اردبیل تشکیل می شود

معاون گردشگری اردبیل گفت: تشکیل تشکل حرفه ای دفاتر گردشگری سلامت با توجه به ظرفیت های استان جزو برنامه های اداره کل است.

13 مرداد 1399

معاون بازرس کل پنتاگون کناره گیری کرد

به گزارش خبرنگاران به نقل از رویترز، ژنرال گلن فاین (Glenn Fine) معاون بازرس کل وزارت دفاع آمریکا پنتاگون امروز سه شنبه از استعفای خود اطلاع داد.

12 مرداد 1399

خبرنگاران رهبران دموکرات ترامپ را متهم به انکار حقیقت کردند

تهران- خبرنگاران- رهبران حزب دموکرات آمریکا ترامپ را متهم کردند که با پیگیری راهبرد تست گیری کرونا به دنبال انکار حقیقت درباره کمبود تجهیزات پزشکی در این کشور است.

12 مرداد 1399

آسیکلوویر؛ موارد مصرف، عوارض جانبی

آسیکلوویر دارویی است که به منظور درمان عفونت های ویروسی خاص همچون تبخال، زونا، تبخال آلت تناسلی و آبله مرغان تجویز می شود.

11 مرداد 1399
تعداد: (575)