آقای کارگردان از اتهام قتل همسرش تبرئه شد

به گزارش هنجس بلاگ، نظریه پزشکی قانونی، کارگردان جوان را که به اتهام قتل همسرش بازداشت بود تبرئه کرد.

آقای کارگردان از اتهام قتل همسرش تبرئه شد

به گزارش ایران رسیدگی به این پرونده از شامگاه 12 اسفند سال گذشته در خصوص مرگ مشکوک زن جوانی در خانه اش آغاز شد. بررسی های اولیه تیم جنایی نشان می داد که زن 36 ساله عکاس سینما، تئاتر و تلویزیون و همسر 28 ساله اش کارگردان تلویزیون و تئاتراست و آثار درگیری روی بدنش دارد.

متخصصان پزشکی قانونی در معاینات اولیه علت مرگ را مسمومیت یا خفگی خاطرنشان کردند، اما نظریه اصلی منوط به انجام معاینات بیشتر بود و به همین دلیل بازپرس شعبه یازدهم دادسرای امور جنایی تهران دستور انتقال جسد به پزشکی قانونی را صادر کرد. همسر این زن در تحقیقات گفت: همسرم قبلاً ازدواج کرده بود و به خاطر اختلافاتی که داشت از او جدا شده بود. او دختر عمه ام بود و علاقه زیادی به او داشتم و با اینکه تفاوت سنی زیادی داشتیم، اما درنهایت باهم ازدواج کردیم.

او ادامه داد: اغلب من و همسرم در پروژه های کاری مشترک باهم بودیم و به همین خاطر خانه مان فقط یک کلید داشت که دست همسرم بود. صبح مثل همیشه از خانه بیرون رفتم و ساعت 7 عصر که به خانه برگشتم هر چه زنگ در را زدم کسی در را باز نکرد و جوابی نداد. به تلفن همراهش زنگ زدم که خاموش بود. درنهایت با کمک کلید ساز وارد خانه شدم و جسد او را دیدم. من به خاطر کارم شب ها دیر به خانه می آمدم.

همسرم از این موضوع ناراحت بود و مدام شکایت می کرد. شب حادثه نیز سر این موضوع باهم بحثمان شد و کتک کاری کردیم. صبح هم بدون اینکه با همسرم حرفی بزنم خانه را ترک کردم. باتوجه به اظهارات ضد و نقیض مرد جوان، بازپرس واحدی از شعبه یازدهم دادسرای امور جنایی تهران دستور بازداشت او را صادر کرد. در حالی که بررسی ها در این رابطه ادامه داشت، پزشکی قانونی علت مرگ را مسمومیت بر اثر مصرف الکل خاطرنشان کرد.

کارگردان جوان با اطلاع از علت مرگ همسرش در تحقیقات گفت: چند روز قبل از حادثه من برای مقابله با کرونا، یک شیشه الکل 90 درصد برای ضدعفونی کردن سطوح خریدم احتمال می دهم که همسرم الکلی را که برای ضدعفونی خریده بودیم را استفاده کرده باشد. با اعلام نظریه پزشکی قانونی، مرد جوان از اتهامی که داشت تبرئه و به دستور بازپرس جنایی آزاد شد.

شیرگاه نیوز: شیرگاه نیوز | آخرین اخبار و رویدادهای روز دنیا

دور زمین: دور زمین: سفر به دور زمین هیچوقت اینقدر آسون نبوده!

منبع: فرارو
انتشار: 20 مرداد 1400 بروزرسانی: 20 مرداد 1400 گردآورنده: henjesblog.ir شناسه مطلب: 697

به "آقای کارگردان از اتهام قتل همسرش تبرئه شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آقای کارگردان از اتهام قتل همسرش تبرئه شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید