باشگاه آنتورپ: به توصیه فیفا عمل نمی کنیم، بیرو باید بیاید

به گزارش هنجس بلاگ، باشگاه آنتورپ در جواب نامه پرسپولیسی ها اظهار داشت به هیچ عنوان حاضر نیست بیرانوند را در اختیار پرسپولیس بگذارد و به توصیه فیفا عمل نخواهد کرد.

باشگاه آنتورپ: به توصیه فیفا عمل نمی کنیم، بیرو باید بیاید

به گزارش خبرنگاران ، خبرورزشی نوشت: همان طور که قبل از بازی پرسپولیس و پیکان نوشتیم، علیرضا بیرانوند گلر پرسپولیس از تاریخ 12 تیر و با توجه به قراردادی که با باشگاه آنتورپ بلژیک منعقد نموده، حق همراهی پرسپولیس را در تمرینات و بازی های لیگ برتر ندارد و مجبور است طبق برنامه کادر فنی آنتورپ به صورت اختصاصی تمرین کند. باشگاه پرسپولیس هم بعد از این موضوع به باشگاه آنتورپ نامه زد و از آن ها خواست تا اجازه دهند علیرضا تا سرانجام فصل در پرسپولیس بماند. بعد از گذشت 24 ساعت از نامه پرسپولیسی ها، مدیران آنتورپ جواب این نامه را دادند. همچنین در این بین اتفاقات جالبی افتاد که گزارش کامل آن را در ادامه می خوانید.

صحبت های خواجه وند

مهدی خواجه وند، مدیر حقوقی باشگاه پرسپولیس دیروز در اظهارنظری عجیب اعلام نمود با توجه به دستورالعمل فیفا و همپوشانی دو قرارداد، بازیکنانی که با تیم جدیدی قرارداد بستند، می توانند تا سرانجام فصل فوتبالی در تیم سابق شان بمانند. مدیر حقوقی باشگاه پرسپولیس در حالی این صحبت ها را مطرح نمود که با یک جست وجوی ساده و پیدا کردن دستورالعمل جدید فیفا می گردد فهمید که این طور نیست و همان طور که در گزارش قبلی که روز پنج شنبه نوشتیم، فیفا اعلام نموده دو طرف قرارداد با هم توافق نمایند و هیچ اجباری در این زمینه وجود ندارد.

Recommend کلمه ای که بلژیکی ها به آن استناد کردند

در دستورالعمل جدید فیفا به خاطر ویروس کرونا و شرایط خاصی که در جهان به وجود آمده، یک کلمه بسیار مهم وجود دارد و آن هم Recommend است. معنی این کمله به زبان فارسی توصیه است و باشگاه آنتورپ با استناد به این کمله می گوید هیچ اجباری برای در اختیار قراردادن بیرانوند به پرسپولیس وجود ندارد و فیفا در این موارد فقط توصیه می نماید. به نظر می رسد باشگاه پرسپولیس و به خصوص بخش بین الملل و حقوقی آن به این نکته توجه نکردند که گفتند بیرانوند می تواند تا سرانجام فصل در پرسپولیس بماند.

باشگاه آنتورپ: به توصیه فیفا عمل نمی کنیم

باشگاه آنتورپ هم در جواب نامه پرسپولیسی ها اعلام نمود به هیچ عنوان حاضر نیست بیرانوند را در اختیار پرسپولیس بگذارد و به توصیه فیفا عمل نخواهد نمود. آن ها اعلام نمودند برای جذب علیرضا به باشگاه پرسپولیس پیش قسط دادند و بیرو در حال حاضر بازیکن آنتورپ به حساب می آید. از همین رو بیرانوند حق همراهی پرسپولیس را ندارد و مجبور است طبق دستورات تمرینی که مربی گلر های آنتورپ برایش فرستاده به صورت انفرادی تمرین کند.

باشگاه پرسپولیس هیچ استعلامی از فیفا نگرفته است

با وجود اینکه باشگاه پرسپولیس اعلام نموده بیرانوند می تواند تا سرانجام فصل در این تیم بماند و برای این ادعا به دستورالعمل فیفا استناد نموده، ولی آن طور که شنیدیم از طرف باشگاه پرسپولیس هیچ نامه ای به فیفا ارسال نشده و هیچ استعلامی از فیفا ندریافتد. به نظر می رسید استعلام از فیفا ساده ترین کار ممکن برای باشگاهی مثل پرسپولیس باشد، ولی معلوم نیست چرا همین کار ساده را هم انجام ندادند.

علیرضا به زودی ویزای بلندمدت می گیرد

در گزارش قبلی نوشتیم علیرضا در یک صورت ویژه می تواند راهی بلژیک گردد و آن هم این است که بیرانوند را جزو افراد خاص حساب نمایند. شنیده ها حاکی از آن است که بعد از کلی رایزنی و نامه نگاری های مختلف، سفارت بلژیک بیرانوند را جزو افراد ویژه و خاص قرار داده و بیرو به زودی برای دریافت ویزای بلندمدت خود راهی سفارت بلژیک در تهران خواهد شد. بعد از این کار و پشت سر گذاشتن یکسری مراحل اداری مشکل بیرانوند برای سفر به بلژیک حل خواهد شد و علیرضا به بروکسل سفر خواهد نمود.

گروه ساختمانی آبان: گروه ساختمانی آبان: بازسازی ساختمان و تعمیرات جزئی و کلی و طراحی ویلا و فضای سبز و روف گاردن، طراحی الاچیق، فروش درب های ضد سرقت را از ما بخواهید.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 20 مرداد 1400 بروزرسانی: 20 مرداد 1400 گردآورنده: henjesblog.ir شناسه مطلب: 1223

به "باشگاه آنتورپ: به توصیه فیفا عمل نمی کنیم، بیرو باید بیاید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "باشگاه آنتورپ: به توصیه فیفا عمل نمی کنیم، بیرو باید بیاید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید