بیشترین مقاصد مورد جستجو برای سفر در سال 2021 کجا هستند؟ ، امارات در صدر جدول محبوب ترین مقصد جهان در سال آینده قرار گرفت

به گزارش هنجس بلاگ، سفر در سال 2020 ضربه بزرگی خورد. بسیاری از کسانی که از مسافرت در سال 2020 صرف نظر کرده اند، مشتاقانه منتظر سال 2021 هستند، وقتی که شیوع کرونا کاهش یابد، سفر هوایی عادی شود و مردم در واقع می توانند با آرامش از تعطیلات لذت ببرند.

بیشترین مقاصد مورد جستجو برای سفر در سال 2021 کجا هستند؟ ، امارات در صدر جدول محبوب ترین مقصد جهان در سال آینده قرار گرفت

خبرنگاران - یک مطالعه جدید، با استفاده از داده های گوگل، نشان می دهد که افراد در سال آینده از سفر به چه مکان هایی هیجان زده هستند. داده های تکمیل شده توسط شرکت مسافرتی Kuoni، بیشترین جستجو و محبوب ترین مقصد تعطیلات 2021 برای 131 کشور را نشان می دهد. به طور کلی امارات متحده عربی محبوب ترین مقصد جهان است و پس از آن کانادا، ایالات متحده و قطر قرار دارند. مصر پنجمین مقصد پر جستجو است.

آمریکایی ها و کانادایی ها علاقه خاصی به سفر به ژاپن در سال آینده نشان می دهند، در حالی که اروپایی ها برای سفر به مالدیو متمرکز شده اند. دین هاروون از Kuoni به Lonely Planet گفت: با وجود مراحل مختلف قرنطینه در بسیاری از نقاط جهان، این که بسیاری از ما مایل به رزرو سفر هستیم تعجب آور نیست.

جالب است بدانید که مقاصد محبوب از کشور به کشور دیگر چقدر متفاوت است ولی بیشترین تعطیلات در مالدیو رزرو شده است. طبق داده های گوگل، مردم به مانند همیشه به مسافرت اشتیاق نشان می دهند، و جستجوی تعطیلات 2021 از خاتمه ماه مارس 124 درصد افزایش یافته است.

منبع : matador network

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

منبع: چمدان
انتشار: 20 مرداد 1400 بروزرسانی: 20 مرداد 1400 گردآورنده: henjesblog.ir شناسه مطلب: 1433

به "بیشترین مقاصد مورد جستجو برای سفر در سال 2021 کجا هستند؟ ، امارات در صدر جدول محبوب ترین مقصد جهان در سال آینده قرار گرفت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بیشترین مقاصد مورد جستجو برای سفر در سال 2021 کجا هستند؟ ، امارات در صدر جدول محبوب ترین مقصد جهان در سال آینده قرار گرفت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید