حق شناس: شهردار از نامگذاری خیابان بازرگان خودداری می نماید

به گزارش هنجس بلاگ، محمد جواد حق شناس در دویست و شصت و ششمین جلسه شورای شهر با بیان اینکه هفته ای که گذشت سالروز درگذشت مهدی بازرگان بود، گفت: کمیسیون نامگذاری شورای اسلامی شهر تهران در راستای پیشنهاد احمد مسجد جامعی عضو دیگر شورای شهر، با آنالیز کارشناسانه و از منظر خدماتی که این شخصیت علمی، مذهبی و انقلابی در قامت مسئولیت بهینه سازی و تصفیه آب تهران در اوایل دهه 30 بعمل آورده بود، خیابان موسوم به سازمان آب را در منطقه 2 که فراوانی آن در تهران به 13 مورد می رسید، را به نام ایشان نام گذاری کرد.

حق شناس: شهردار از نامگذاری خیابان بازرگان خودداری می نماید

به گزارش ایرنا، رییس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران با بیان اینکه در نهایت در جلسه صحن شورا نیز این نامگذاری به تصویب رسید، گفت: پس از اعتراض عجیب و غریب فرماندار تهران به نامگذاری، موضوع با اصرار شورای شهر در هیات حل اختلاف وزارت کشور مطرح شد.

حق شناس اضافه نمود: با توجه به نظرات کمیسیون حقوقی و فرهنگی شورا و اصرار مردمی از نمایندگان شورا، مصوبه به شهردار تهران ابلاغ شد.

وی با بیان اینکه بیش ار 95 روز از تاریخ آن گذشته است، گفت: متاسفانه شهردار تهران بدون هیچ دلیل روشنی از اجرای این مصوبه قانونی شورای اسلامی شهر تهران خودداری و به رای نمایندگان مردم تهران تمیکن نمی کند.

رییس کمیسیون نامگذاری شورای اسلامی شهر تهران اضافه نمود: برای چندمین بار این رویه ناپسند و غیر قابل قبول را تذکر می دهم و اعتراض خود را به این رویکرد اعلام می کنم.

وی گفت: انتظار است در اسرع وقت این مصوبه شورای شهر به اجرا برسد.

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

منبع: فرارو
انتشار: 20 مرداد 1400 بروزرسانی: 20 مرداد 1400 گردآورنده: henjesblog.ir شناسه مطلب: 2504

به "حق شناس: شهردار از نامگذاری خیابان بازرگان خودداری می نماید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حق شناس: شهردار از نامگذاری خیابان بازرگان خودداری می نماید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید