خبرنگاران توافق شهرداری ساری با سازمان تامین اجتماعی

به گزارش هنجس بلاگ، ساری - خبرنگاران - شهردار ساری و مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی بر سر پرداخت بدهی 300 میلیارد تومانی شهرداری ساری به این سازمان توافق کردند.

خبرنگاران توافق شهرداری ساری با سازمان تامین اجتماعی

به گزارش روز دوشنبه روابط عمومی شهرداری ساری، عباس رجبی شهردار ساری عصر امروز با مصطفی سالاری مدیر عامل سازمان تامین اجتماعی کشور دیدار کرد و بر سر پرداخت بدهی بیمه کارکنان شهرداری ساری با یکدیگر گفت و گو کردند.

در این دیدار که با حضور نماینده منتخب مردم ساری و میاندورد در یازدهمین دوره مجلسی شورای اسلامی و مدیران زیر مجموعه سازمان تامین اجتماعی بود، مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی کشور، بر حل و فصل بدهی شهرداری ساری تاکید کرد و قول همکاری داد.

رجبی شهردار ساری نیز در این دیدار دغدغه بیمه کارکنان شهرداری ساری را یکی از نگرانی های این مجموعه بیان نمود و خواستار همراهی سازمان تامین اجتماعی با شرایط سخت شهرداری شد.

وی افزود: قول همکاری سازمان تامین اجتماعی برای مجموعه شهرداری ساری دلگرمی بوده و می تواند بخشی از سنگینی مسائل تلمبار شده این مجموعه را کم کند.

یک سال و نیم پیش از جضور رجبی شهردار حال حاضر مرکز استان مازندران ، مجموعه شهرداری ساری با بدهی حدود 300 میلیاردی معوقه بیمه پیمانکاران و کارکنان به سازمان تامین اجتماعی روبرو شد که این مساله حل نشد تا به شهرداری بعدی رسید.

شیرگاه نیوز: شیرگاه نیوز | آخرین اخبار و رویدادهای روز دنیا

دور زمین: دور زمین: سفر به دور زمین هیچوقت اینقدر آسون نبوده!

منبع: ایرنا
انتشار: 20 مرداد 1400 بروزرسانی: 20 مرداد 1400 گردآورنده: henjesblog.ir شناسه مطلب: 732

به "خبرنگاران توافق شهرداری ساری با سازمان تامین اجتماعی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران توافق شهرداری ساری با سازمان تامین اجتماعی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید