خبرنگاران سازمان جهانی بهداشت بزودی یافته های جدید در باره کرونا را منتشر می کند

به گزارش هنجس بلاگ، تهران- خبرنگاران- سازمان جهانی بهداشت روز سه شنبه با اشاره به شواهد موجود گفت که ویروس کرونا ممکن است بیشتر از آنچه قبلاً تصور می شد، از طریق هوا پخش شود.

خبرنگاران سازمان جهانی بهداشت بزودی یافته های جدید در باره کرونا را منتشر می کند

به گزارش خبرگزاری فرانسه، سازمان جهانی بهداشت با هشدار در مورد افزایش شیوع ویروس همه گیری کرونا گفت: پس از آن که یک گروه بین المللی از دانشمندان به این نتیجه رسیدند که ویروس کرونا می تواند خیلی فراتر از دو متر پخش شود، گزارش جدید خود در این مورد را طی چند روز آینده ارائه خواهد کرد.

روز دوشنبه گروهی از 239 دانشمند بین المللی پس از انجام تحقیقات گفتند که قطرات بازدم دراندازه 5 میکرومتر که حاوی ویروس است، می توانند برای چند ساعت در هوا معلق شوند و ده ها متر را طی کند.

در حال حاضر حفظ فاصله فیزیک دو متری عنصر اصلی در مبارزه با بیماری کووید 19 است که از زمان ظهور در چین، تا کنون جان بیش از 538 هزار را گرفته و 11. 6 میلیون نفر نیز به این ویروس مبتلا شده اند.

با افزایش فرایند شیوع ویروس کرونا، تدروس آدهانوم مدیر کل سازمان بهداشت جهانی پس از گزارش 400 هزار مورد جدید در آخر این هفته گفت: این بیماری هیچ فرایند شیوع کندی را نشان نمی دهد.

آدهانوم اضافه کرد: شیوع بیماری در حال افزایش است و ما حتی به اوج بیماری همه گیر نرسیده ایم.

گروه ساختمانی آبان: گروه ساختمانی آبان: بازسازی ساختمان و تعمیرات جزئی و کلی و طراحی ویلا و فضای سبز و روف گاردن، طراحی الاچیق، فروش درب های ضد سرقت را از ما بخواهید.

منبع: ایرنا
انتشار: 20 مرداد 1400 بروزرسانی: 20 مرداد 1400 گردآورنده: henjesblog.ir شناسه مطلب: 1272

به "خبرنگاران سازمان جهانی بهداشت بزودی یافته های جدید در باره کرونا را منتشر می کند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران سازمان جهانی بهداشت بزودی یافته های جدید در باره کرونا را منتشر می کند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید