روایت دوست رومینا؛ راز لایو اینستاگرامی رومینا اشرفی و تهدید های بهمن

به گزارش هنجس بلاگ، حالا بیشتر از یک هفته از قتل رومینا اشرفی به دست پدرش می گدرد. قتلی که با عنوان قتل های ناموسی از آن نام برده می گردد، اما شاید عنوان درست تر برای آن این باشد که با نوعی از قتل های خانوادگی روبرو هستیم که می توان آن را زن کشی نامید.

روایت دوست رومینا؛ راز لایو اینستاگرامی رومینا اشرفی و تهدید های بهمن

اعلامیه ترحیم رومینا اشرفی یکی دیگر از مواردی بود که به حاشیه های این قتل خانوادگی اضافه نمود. در حالی نام پدر و همه وابستگان مرد این مقتول نوجوان در اعلامیه وجود داشت که هیچ نام و صدایی از مادر شنیده نمی شد. مادری که حداقل تا 5 روز پس از قتل نیز نام و صدایش وجود نداشت.

رومینا اشرفی: مونا به تو چیزی می گویم، اما هرگز به پدرم نگو!

در مدتی که رعنا دشتی، مادر رومینا سکوت نموده بود و بسیاری منتظر صحبت های تنها زن آن خانه بودند روایت های متناقضی به گوش می رسید که به شایعات دامن می زد.

تا به این ترتیب شاید بتوان به زاویه دیگری از زندگی رومینا دست یافت. این که چطور رومینا دختری از روستایی آرام و کوچک با اهالی که به مصلحت جویی و آرامش شهره هستند ناگهان خبر قتل فجیعش توسط پد، ملی می گردد و حتی در نهایت یونیسف را نیز به واکنش وا می دارد، شاید برای بسیاری عجیب بود. برای درک بهتر آن چه در آن جامعه اتفاق افتاده و در نهایت چرا پدری باید دست به قتل تنها دخترش بزند و چرا رومینا باید فرار از خانه را به بودن در آن ترجیح دهد از جمله سوالاتی بود که تنها با حضور و تبادل نظر با خانواده و دوستان شاید می توانستیم به پاسخ هایی برای آن برسیم.

ناگفته های مونا دوست صمیمی رومینا

مونا محمدی از دوستان رومینا، نوجوان 14 ساله است که به گفته مادرش از کودکی با آن ها رابطه خانوادگی داشته اند. او در مصاحبه با فراز از گفت وگوی کوتاهی که با رومینا داشته است می گوید. گفت وگویی که هنگام بازگشت از مدرسه یا یکدیگر داشته اند و شاید در آن موقع هیچ یک گمان نمی کردند که روزی سر رومینا را بر باد دهد.

ماجرای لایو اینستاگرامی؛ رومینا گفت بهمن تهدیدش می نماید

مونا می گوید: در تاریخ 5 اردیبهشت با تماس مدیر مدرسه برای کاری با رومینا به مدرسه رفتیم. در راستا بهمن خاوری، کسی که حالا به عنوان یکی از متهمین و عوامل قتل رومینا در بازداشت به سر می برد، سوار بر موتور جلوی مدرسه پرسه می زد. او می گوید وقتی از رومینا پرسیدم که آن پسر اینجا چه می نماید در جواب گفت: چیزی به تو می گویم، اما به پدرم هرگز نگو!

ماجرای لایوی که رومینا اشرفی در آن شرکت نموده بود

او در ادامه با لحن بچگانه ای می گوید: رومینا به من گفت که در اینستاگرام در لایوی شرکت نموده و در آن موقع بهمن همه آن لایو را ضبط نموده است و حالا با آن مرا تهدید می نماید. بر اساس اظهارات مونا، رومینا حتی هنگامی که با بهمن صحبت می کرد از جانب وی تهدید می شده است.

او با شنیدن تهدید شدن رومینا توسط بهمن علت این که چرا به پدرش نمی گوید را جویا شده و رومینا در جواب گفته است: اگر پدرم بشنود خیلی عصبانی خواهد شد و من را می کشد! مونا که در زمان مرگ دوستش با تماسی خود را به خانه او می رساند، و آخرین دیدارشان وقتی است که پیکر بی جانش را به امبولانس انتقال می دهند در خصوص روابط رومینا با پدرش می گوید: رابطه او با پدرش خوب بود. دوستش داشت، اما رومینا می گفت که خیلی از پدرش می ترسد.

در ادامه مادر مونا محمدی نیز در حالی که مدام می گوید رومینا را تهدید کردند، رومینا را با تهدید بردند حرف های دخترش را تصدیق می نماید و ادامه می دهد ما از گذشته خانواده رومینا را می شناختیم. پدر رومینا همچین مردی نبود، مادرش این چنین نبود. اصلا اینطور خانواده ای نبودند. او در تعریف و تمجید از رومینا نیز می گوید: درومینا هم اصلا دختری نبود که عاشق پسری بگردد!

روایت دوست صمیمی رومینا اشرفی قبل از به قتل رسیدن دختر 14 ساله تالشی

روایت مونا به عنوان دوست رومینا به ابعاد عجیب ماجرا اضافه می نماید و با سخنان بهمن به عنوان پسری 29 ساله که با دختری 15 سال کوچک تر وارد رابطه شده است در تناقض جدی است، اما نمی توان به راحتی از کنار سخنانش گذشت. با نگاهی به گفته های مونا، شاید بتوان گفت صحبت های او صادقانه ترین روایت از زندگی کوتاه رومیناست و رنگ و بوی صحبت های آدم های دیگر دخیل در پرونده را چندان ندارد.

به نظر می رسد همچنان موارد بسیاری در پرونده رومینا وجود دارد که ابعاد ماجرا را می تواند عجیب تر نشان دهد. رومینا 14 ساله اکنون در حالی در خانه ابدیش خفته است که شاید تنها کسی بود که می توانست تمام حقیقت را آشکار کند. حقیقتی که به نظر می رسد حالا چنان پازلی است که قطعات آن به سختی باید در کنار هم قرار بگیرد.

منبع: رکنا

گروه ساختمانی آبان: گروه ساختمانی آبان: بازسازی ساختمان و تعمیرات جزئی و کلی و طراحی ویلا و فضای سبز و روف گاردن، طراحی الاچیق، فروش درب های ضد سرقت را از ما بخواهید.

منبع: فرارو
انتشار: 20 مرداد 1400 بروزرسانی: 20 مرداد 1400 گردآورنده: henjesblog.ir شناسه مطلب: 965

به "روایت دوست رومینا؛ راز لایو اینستاگرامی رومینا اشرفی و تهدید های بهمن" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "روایت دوست رومینا؛ راز لایو اینستاگرامی رومینا اشرفی و تهدید های بهمن"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید