سلسه کارگاه های آنلاین با موضوع کسب و کار برگزار می شود

به گزارش هنجس بلاگ، آکادمی اشتغال و کسب و کار دانشگاه علامه طباطبائی قصد دارد برای آشنایی بیشتر علاقه مندان با مفاهیم کسب و کار، سلسه کارگاه های آنلاین را برگزار کند.

سلسه کارگاه های آنلاین با موضوع کسب و کار برگزار می شود

به گزارش گروه علمی و دانشگاهی خبرنگاران به نقل از دانشگاه علامه طباطبایی ، آکادمی اشتغال و کسب و کار دانشگاه علامه طباطبائی قصد دارد برای آشنایی بیشتر علاقه مندان با مفاهیم کسب و کار، سلسه کارگاه های آنلاین را برگزار کند.

براساس این گزارش ، نخستین کارگاه با عنوان آشنایی با مفاهیم راه اندازی استارتاپ در تاریخ چهارشنبه 7 خرداد ماه از ساعت 17 الی 18:30 به صورت آنلاین و بدون پرداخت هیچ گونه هزینه ای برگزار می شود.

علاقمندان می توانید با مراجعه به وبسایت ایوند به نشانی ذکر شده ثبت نام خود را انجام و در انتها این وبینار یک روزه مدرک معتبر از مرکز کارآفرینی و هدایت شغلی دانشگاه دریافت کنند. گفتنی است، علاقه مندان با توجه به محدود بودن ظرفیت رویداد باید سریعتر جهت ثبت نام اقدام کنند.

گفتنی است، کارگاه های اول و دوم این آکادمی به صورت کاملاً رایگان است. در انتها این دوره، مدرک معتبر مرکز کارآفرینی و هدایت شغلی دانشگاه علامه طباطبائی اهدا می شود. همچنین شرکت در این کارگاه به عنوان امتیاز جهت انتخاب کارآفرین برتر دانشگاه علامه طباطبائی محسوب می شود.

در فراخوان این مرکز آمده است: این وبینار در راستای سلسه کارگاه های آموزشی مدرسه کسب و کار و اشتغال دانشگاه علامه طباطبائی است و با ثبت نام در این دوره، مهارت آموزان به لیست اولیۀ شرکت کنندگان اضافه خواهند شد.

براساس اطلاعیه دانشگاه علامه طباطبایی ، سرفصل های کارگاه اول، شامل تعریف استارتاپ و تفاوت آن با سایر انواع کسب و کارها، نحوه شکل گیری استارتاپ های معروف دنیا، فرایند ایده پردازی و شناخت نیازهای مشتری، مفهوم مدل کسب و کار و تفاوت آن با طرح کسب و کار، تحلیل بازار و رقبا، تعریف مدیریت محصول و فرایند توسعه محصول خدمت جدید، توسعه محصول ناب، آشنایی با مفهوم Agile، آشنایی با مفهوم MVP و ساخت محصول خدمت و معرفی شتاب دهنده مهارت های مرکز کارآفرینی و هدایت شغلی دانشگاه علامه طباطبائی است.

گفتنی است ، از جمله سرفصل های کارگاه دوم می توان به آشنایی با مفاهیم حقوقی راه اندازی کسب و کار (انواع شرکت ها قراردادهای مورد نیاز در فرایند راه اندازی استارت آپ ها)، اهمیت تیم سازی برای استارت آپ ها، راه های تامین سرمایه، مفاهیم اولیه ارزش گذاری، انواع روش های بازاریابی برای استارتاپ ها، آشنایی با مفاهیم Digital Marketing و SEO، نحوه ارائه به سرمایه گذار و معرفی شتاب دهنده مهارت های مرکز کارآفرینی و هدایت شغلی دانشگاه علامه طباطبائی اشاره کرد.

شیرگاه نیوز: شیرگاه نیوز | آخرین اخبار و رویدادهای روز دنیا

دور زمین: دور زمین: سفر به دور زمین هیچوقت اینقدر آسون نبوده!

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 20 مرداد 1400 بروزرسانی: 20 مرداد 1400 گردآورنده: henjesblog.ir شناسه مطلب: 938

به "سلسه کارگاه های آنلاین با موضوع کسب و کار برگزار می شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سلسه کارگاه های آنلاین با موضوع کسب و کار برگزار می شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید