سه مرد و یک بچه! توصیف دیلی نیوز از اقدام تازه ترامپ، عکس

به گزارش هنجس بلاگ، بی محلی ترامپ به مراسم بزرگداشت یکی از رهبران اقلیت ایالات متحده خشم کاربران فضای مجازی و رسانه های مدافع رنگین پوستان را برانگیخت و هجمه تازه ای علیه رئیس جمهور آمریکا به پا شد.

سه مرد و یک بچه! توصیف دیلی نیوز از اقدام تازه ترامپ، عکس

به گزارش خبرگزاری خبرنگاران، روز گذشته سه ریس جمهوری سابق آمریکا (جورج بوش، بیل کلینتون، باراک اوباما) در مراسم یادبود یکی از رهبران حقوق اقلیت سیاه پوست در آمریکا سخنرانی کردند. جیمی کارتر هم پیغام شفاهی فرستاد. ⁧ دونالد ترامپ، رییس جمهور ایالات متحده نه در این مراسم یادبود شرکت کرد و نه ⁩ پیغامی فرستاد.

روزنامه دیلی نیوز چاپ نیویورک در واکنش به نوع رفتار رئیس جمهور ایالات متحده نوشت: سه مرد و یک بچه

با اینحال امروز ترامپ پس از هجوم کاربران فضای مجازی و واکنش رسانه های خبری که او را به نژاد پرستی متهم نموده اند گفت: بیشتر از باراک اوباما- زمانی که بر سر کار بود- برای اقلیت ها کار انجام داده است. این اظهارات پس از آن مطرح شد که رئیس جمهور سابق گفت، دولت کنونی در حال سرکوب رأی دهندگان اقلیت است.

دونالد ترامپ روز آدینه پیش از خروج از کاخ سفید به مقصد تامپا واقع در فلوریدا، در پاسخ به سؤال خبرنگاران که از واکنش او به اظهارات اخیر اوباما پرسیده بودند، چند کلمه ای با خبرنگاران صحبت کرد و گفت: او (اوباما) برای اقلیت ها نقش بدی ایفا کرد. من نسبت به او کارهای بسیار بیشتری برای اقلیت ها کردم.

باراک اوباما روز پنجشنبه در حین سخنرانی در مراسم تدفین جان لوئیس- از نمایندگان مجلس نمایندگان آمریکا که 17 ژوئیه (27 تیر) درگذشت- به طور غیرمستقیم، دولت کنونی آمریکا و افراد در قدرت را به سرکوب رأی دهندگان متهم کرد.

اوباما گفت: اما در حالی که ما اینجا نشسته ایم، آن هایی که بر سر قدرت هستند بیشترین کوشش خود را می نمایند تا مردم را از رأی دادن منصرف نمایند- به وسیله بستن مکان های رأی دهی و هدف قرار دادن اقلیت ها و دانش آموزان با قوانین محدودنماینده شناسایی؛ و از این طریق به حقوق رأی ما با دقت حمله می نمایند. آن ها حتی سرویس پستی را در انتخاباتی که قرار است به وسیله برگه های رأی ارسال شده به وسیله پست به مردم به منظور جلوگیری از مریض شدن آن ها برگزار گردد، تضعیف می نمایند.

دونالد ترامپ در پاسخ به اوباما، مدعی شد که برای هر گروهی در آمریکا بیشتر از زمان بر سر کار بودن اوباما، کار انجام داده است.

310 310

شیرگاه نیوز: شیرگاه نیوز | آخرین اخبار و رویدادهای روز دنیا

دور زمین: دور زمین: سفر به دور زمین هیچوقت اینقدر آسون نبوده!

منبع: خبرآنلاین
انتشار: 20 مرداد 1400 بروزرسانی: 20 مرداد 1400 گردآورنده: henjesblog.ir شناسه مطلب: 1550

به "سه مرد و یک بچه! توصیف دیلی نیوز از اقدام تازه ترامپ، عکس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سه مرد و یک بچه! توصیف دیلی نیوز از اقدام تازه ترامپ، عکس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید