سه کتاب جدید در نشر واحه

به گزارش هنجس بلاگ، به گزارش خبرنگاران، نشر واحه، ناشر اختصاصی آثار شهید آوینی در ایام سالگرد شهادت سید مرتضی آوینی سه اثر جدید را به صورت چاپی و صوتی روانه بازار نشر نموده است. از این آثار کتاب فتح خون؛ روایت محرم به صورت صوتی و کتاب های سینما و افق های آینده و کوئنتین تارانتینو به صورت چاپی منتشر شده اند.

سه کتاب جدید در نشر واحه

کتاب فتح خون؛ روایت محرم از آثار شهید آوینی که نسخه چاپی آن به چاپ شانزدهم رسیده بود در قالب کتاب صوتی نیز منتشر شد. فتح خون از مجموعه آثار شهید آوینی است که با صدای محمدحسین محمودیان و علی عطایی پیرکوه به صورت صوتی فراوری و منتشر شده است. ساخت موسیقی و تنظیم این کتاب صوتی را امیرحسین سمیعی برعهده داشته است.

شهید آوینی کتاب فتح خون را احتمالا در محرم سال 1366 نگاشته است. این کتاب روایت قیام حسینی است که با هجرت آن حضرت از مدینه به مکه شروع می گردد و فصول آن مطابق با وقایع دهه اول محرم سال 61 هجری قمری تنظیم شده است. کتاب، یک وقایع نگاری صرف نیست و از توضیح ظاهر وقایع راهی به باطن آن ها می گشاید.

کتاب سینما و افق های آینده دومین کتاب از تازه های نشر واحه است که به قلم حسین معززی نیا نوشته شده. این کتاب علاوه بر آنالیز آرا و افکار شهید سید مرتضی آوینی در حوزه سینما -که به صورت پرسش و پاسخ تنظیم شده است- دو مقاله از نویسنده را نیز در بر دارد. حسین معززی نیا در بخشی از این کتاب، زندگی نامه شهید آوینی را نیز منتشر نموده که روایت رسمی و تأییدشده از زندگی شخصی و حرفه ای سید شهیدان اهل قلم است.

سومین کتاب از تازه های نشر واحه، کتاب کوئنتین تارانتینو؛ همه آنچه باید بدانید است. این کتاب ترجمه کتابی با همین نام است که توسط دیل شرمن نوشته شده و رحیم قاسمیان آن را به فارسی ترجمه نموده است.

کتاب کوئنتین تارانتینو سرگذشت نامه این کارگردان مشهور سینماست و زندگی حرفه ای و آثار او را معرفی و آنالیز نموده است. نویسنده در این کتاب علاوه بر گزارش فرایند و وقایع زندگی تارانتینو، به حواشی پیرامون فراوری هر یک فیلم های سینمایی این کارگردان و تأثیر آن بر سینمای دنیا نیز پرداخته است.

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

منبع: ایبنا - خبرگزاری کتاب ایران
انتشار: 20 مرداد 1400 بروزرسانی: 20 مرداد 1400 گردآورنده: henjesblog.ir شناسه مطلب: 3029

به "سه کتاب جدید در نشر واحه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سه کتاب جدید در نشر واحه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید