فال روزانه 17، 02، 1399

به گزارش هنجس بلاگ، فال روزانه 1399.02.17

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که 17 اردیبهشت به جهان آمده ای، تولدت مبارک! اتفاقاتی که در روز تولدتان می افتند اثراتی پایدار خواهند داشت که آینده شما را تحت تأثیر قرار خواهند داد. شما در روز تولدتان در مرکز توجه همه قرار خواهید گرفت، از این توجه استفاده نموده و کاری کنید که تا چندین ماه ادامه داشته باشد. تیر ماه سال جاری بهترین زمان برای بیان کردن احتیاج ها و خواسته هایتان خواهد بود. اگر چیزی نگویید هیچ گاه نخواهید فهمید که واکنش دیگران چه خواهد بود. اگر افرادی که با آن ها صحبت می کنید نسبت به گفته هایتان واکنش نشان دهند تا شهریور ماه ارتباطتان با آن ها محکمتر خواهد شد. به ندای قلبتان گوش کنید و بدون آن که برگردید و به عقب نگاه کنید تنها پیش بروید. غریزه شما خیلی خوب راهنماییتان نموده و باعث می گردد به ویژه در چند ماه اول سال خیلی خوب پیشرفت کنید و کار هایی مفید انجام دهید. از نقدها سازنده استقبال کنید چرا که به پیشرفت شما یاری زیادی خواهند کرد، اما به انتقاد های مغرضانه اهمیت ندهید.

فال روزانه 17، 02، 1399

بجای این که مدام به فکر تغییر جهتتان برای رسیدن به موفقیت باشید شدیدا به شما توصیه می کنیم یک راه را تا آخر رفته و موفقیت را به چشم خود ببینید. به خودتان اعتماد داشته باشید و با تغییر جهت حواس خودتان را پرت نکنید. احساس این که قرار است شخصی به دیدنتان بیاید تمام روز با شما خواهد بود. به احتمال زیاد حسس ششمتان به شما راست می گوید، فقط در یک چیز اشتباه می نماید و آن این است که به احتمال زیاد بیش از یک نفر به دیدن شما خواهد آمد. بعضی از دوستانتان ممکن است اخبار خوبی داشته باشند که دلشان می خواهد هرچه زودتر با شما در میان بگذارند. پس خانه را مرتب کنید، منتظر بمانید و وقتی آمدند خودتان را تعجب زده نشان دهید.

اگر مجبور به انتخاب در خصوص مسئله مهمی هستید که آینده تان را تحت تاثیر قرار خواهد داد. نگذارید اتفاقاتی که این چند وقت اخیر افتاده اند انتخاب هایتان را محدود نمایند. از دلیل اصلی رفتار های بعضی از نزدیکانتان سر در نمی آورید و احساس می کنید چیز هایی وجود دارد که نمی خواهند به شما بگویند. به استعداد های خود اعتماد نموده و از آن طریق به حقیقت پی ببرید. سال هاست که تا این اندازه محبوب نبوده اید و تا این حد روی اطرافیان تاثیرگذار نبوده اید. اگر از کسی می خواهید که کاری برای شما انجام دهد الان وقتش است، هیچ کس به شما نه نخواهد گفت، از این برگ برنده بهره ببرید. این موضوع شامل عشقتان هم می گردد.

امروز کار هایی که می کنید تا مدت ها زندگیتان را تحت تاثیر قرار خواهند داد. حتی کوچکترین انتخاب هایتان اثراتی پایدار و خیلی عظیم تر از آنچه انتظارش را دارید خواهد داشت. پس بهتر است قبل از برداشتن هر قدمی خوب به آن فکر نموده و عواقبش را در نظر بگیرید. شما انسانی بسیار کنجکاو هستید و این به شما در یادگیری چیز های مختلف بسیار یاری می نماید، اما وقتی این کنجکاوی تبدیل به فضولی در کار دیگران گردد اصلا خصیصه خوبی نخواهد بود، چون هیچ کس دوست ندارد کسی به حریم خصوصی اش تجاوز کند. به توصیه هایی که نزدیکانتان به شما می نمایند توجه کنید، آن ها فقط می خواهند به شما یاری نمایند.

از ایده های عظیمی که در سر دارید نترسید، در تفکرتان شجاع باشید، این ایده ها خیلی کاربردی تر از آن چیزی هستند که خودتان فکر می کنید. پاهایتان را روی زمین بگذارید، ولی به ذهنتان اجازه بدهید در آسمان ها پرواز کند. امروز یکی از دوستان یا آشنایانتان از راه دور با شما تماس گرفته و به شما می گوید که قرار است به دیدنتان بیاید. این موضوع اکنون برای شما زیاد راحت نخواهد بود و شاید بد نباشد بهانه ای بتراشید، البته این کاملا به میزان اهمیتی که این فرد برای شما دارد بستگی خواهد داشت. چنانچه کاری که دلتان می خواسته انجام گردد اتفاق نیفتاد به این قضیه اصلا با دید منفی نگاه نکنید. طی چند روز آینده خواهید دید که این موضوع به نفع شما بوده است.

امروز باید کمی با دقت و احتیاط خرج کنید، هنوز تا آخر ماه خیلی مانده است. از کوشش برای به دست آوردن آنچه که می خواهید دست نکشید، به رویاهایتان از هر آنچه که فکرش را بکنید خیلی نزدیکتر شده اید. تماس های تلفنی واجبی که امروز دارید را نباید فراموش کنید، انجام آن ها نتایج خوبی برایتان خواهد داشت. البته وقت گذاشتن برای خانه و خانواده را هم حتما در برنامه خود قرار دهید. امروز یکی از دوستان یا آشنایانتان از راه دور با شما تماس گرفته و به شما می گوید که قرار است به دیدنتان بیاید. این موضوع اکنون برای شما زیاد راحت نخواهد بود و شاید بد نباشد بهانه ای بتراشید، البته این کاملا به میزان اهمیتی که این فرد برای شما دارد بستگی خواهد داشت.

اگر به فکر ثبت نام در کلاس ها و دوره هایی هستید که به رشد حرفه ایتان یاری خواهند کرد امروز روز خوبی برای برنامه ریزی و جستجوی اطلاعات در خصوص آن ها خواهد بود. ولی این را یادتان باشد که لزوما برای کسب دانش بیشتر در زمینه کارتان لزوما نباید سر کلاس درس بنشینید، کسب تجربه اهمیتی بسیار بیشتر دارد. امروز رابطه شما با کسی که دوستش دارید حال و هوای عجیبی خواهد داشت. شک و تردید های احساسی شما با قدرت های ذهنی شما در جدال خواهند بود. مکالماتتان می تواند مبهم باشد و به سادگی سوء تفاهم ایجاد گردد. امروز به رابطه شما آسیبی نخواهد زد، اما اگر احتیاط نکنید به درکی که از یکدیگر دارید ضربه خواهد زد.

برای انجام کارهایتان پیش رفتن به صورت گروهی خیلی بهتر از فعالیت انفرادی موثر خواهد بود، به شرط آن که همراهانتان را با احتیاط انتخاب کنید. امروز به راحتی کار هایی که باید انجام دهید را فراموش می کنید، پس بهتر است صبح زود قبل از هر کاری لیستی از کار هایی که باید انجام دهید تهیه کنید و طبق برنامه پیش بروید تا مبادا کاری از قلم بیفتد. تا جایی که می توانید از بحث و مجادله با کسانی که طی روز می بینید دوری کنید و نسبت به آن ها شکیبا باشید. یادتان باشد جواب ابلهان خاموشی است! برای آن هایی که مجرد هستند امکان آغاز یک رابطه جدید وجود دارد و آن ها به احتیاج های خود و این که از یک رابطه چه انتظار هایی دارند پی خواهند برد.

کنار گذاشتن خاطرات بد گذشته به شما یاری خواهد نمود که نگرش محدود خود را گسترش دهید. اگر حاضر باشید با شخص مورد اعتمادی ترس ها و نگرانی هایتان را در میان بگذارید خواهید توانست نقشه هایی فوق العاده برای آینده تان بکشید. امروز روزی بی نظیر برای کنار گذاشتن عادت های بد است، از فرصت بهره ببرید و آن ها را برای همواره کنار بگذارید. بیش از توانتان مسئولیت به عهده نگیرید، وگرنه مجبور خواهید شد از تفریح خودتان برای تمام کردن این کار ها بزنید. امشب یک غذای جدید برای عشقتان بپزید و از بودن در کنار هم لذت ببرید. امروز حس ششم شما قدرت بسیاری خواهد داشت، اما شاید توانایی استفاده از آن را نداشته باشید و درک آنچه حس می کنید برایتان سخت باشد.

شما برای آغاز پروژه ای جدید احساس آمادگی می کنید، ولی همواره به انتها رساندن کار هایی که قبلا آغاز نموده اید از اولویت بالاتری برخوردارند، پس فعلا دست نگه دارید. دوستانی که فکر می کردید می توانند مورد اعتماد شما قرار بگیرند باعث نا امیدیتان شده اند، اما به این داستان تنها از دید خودتان نگاه نکنید. به سخنان آن ها گوش کنید، شاید دلایلی داشته باشند که بتواند شما را قانع کند. حالا که سرعت زندگی افزایش یافته است دلتان نمی خواهد هیچ چیزی شما را متوقف کند و می خواهید با سرعت تمام پیش بروید، اما حواستان باشد یک جا هایی ضروری است ترمز کنید و یادتان باشد که آهسته و پیوسته رفتن همواره بهترین راه پیشروی است.

خلاقیت شما در حال حاضر در اوج قرار گرفته است و تنها چیزی که می تواند شما را محدود کند باور های خودتان هستند. اگر جهتتان را عوض نموده اید ممکن است به مسائلی بربخورید، ولی این هرگز به این معنی نیست که در انتخاب هدفتان اشتباه نموده اید. در مکالمات خود نهایت دقت را داشته باشید و سعی کنید منظورتان را خوب برسانید، ممکن است از حرف هایتان سوء برداشت گردد. دروغ هایی که امروز می گویید برایتان دردسرساز خواهند شد، پس بهتر است سعی کنید به هیچ وجه دروغ نگویید. روی کاری که دلتان می خواهد انجام دهید دقت و تمرکز داشته باشید، امروز افراد زیادی در رسیدن به آن می توانند به شما یاری نمایند و دوستان و خانواده از شما حمایت بسیاری خواهند کرد.

مسائل و موانعی در پیش رویتان هستند که برای مبارزه با آن ها باید در زندگیتان ثبات ایجاد کنید و برای رسیدن به این ثبات مهمترین مسئله این است که از لحاظ عاطفی احساس امنیت و راحتی کنید. چرا باید طوری زندگی کنید که مورد تأیید دیگران باشد، در حالی که این شما هستید که دارید زندگی می کنید و باید با عواقب تصمیماتی که می گیرید روبرو شوید؟ کوتاه نیایید و حرف دلتان را بزنید و هرطور دلتان می خواهد تصمیم بگیرید. امروز دلتان می خواهد دوست داشته شوید و برای به دست آوردن محبت و توجه دیگران هر کاری خواهید کرد. اما بدانید که قرار نیست همه شما را دوست داشته باشند و این امری بسیار طبیعی است.

با وجود این که به صورت ذاتی انسانی ایده آل گرا هستید، الان وقت آن رسیده است که نگرشی واقع بینانه به دنیای اطرافتان داشته باشید. این کار در کمال تعجب احساس راحتی و آرامش بسیاری به شما خواهد بخشید. مواظب باشید در حفظ راز هایی که دیگران به شما گفته اند کوشا باشید وگرنه از دهن لقی خود پشیمان خواهید شد. امروز روزی بسیار خوب برای به اجرا گذاشتن ایده هایی که در سر دارید می تواند باشد. پس نفستان را در سینه حبس نموده و بشتابید. اکنون تمام آن چه را که لازم دارید فراهم است، پس از هیچ چیز نترسید، چرا که همه چیز همانطور که می خواهید پیش خواهد رفت. دوره سختی به انتها رسیده است و اوضاع روبراه خواهد شد.

منبع: برترین ها
انتشار: 29 مرداد 1399 بروزرسانی: 29 مرداد 1399 گردآورنده: henjesblog.ir شناسه مطلب: 1120

به "فال روزانه 17، 02، 1399" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فال روزانه 17، 02، 1399"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید