فرنگی کاران ایران با پیروزی استارت زدند

به گزارش هنجس بلاگ، آخرین روز از رقابت های بین المللی کشتی فرنگی کرواسی از ظهر امروز (یکشنبه) با مصاف مدعیان شش وزن پایانی در شهر زاگرب در حال برگزاری است که طی آن نمایندگان کشورمان به میدان رفتند.

فرنگی کاران ایران با پیروزی استارت زدند

در وزن 55 کیلوگرم که با حضور 7 نفر و به صورت دوره ای و در دو گروه برگزار می گردد، پویا دادمرز در گروه A با اختیار بوتیروف از قزاقستان، دالتون دوفیلد از آمریکا و آریتیوم دلانو از مولداوی کشتی می گیرد. محمدمهدی جواهری دیگر نماینده کشورمان نیز در گروه B به مصاف مانجیت از هند و دنیس میهای از رومانی می رود.

در وزن 60 کیلوگرم مهدی محسن نژاد پس از استراحت در دور نخست، در دور دوم به مصاف کایتو اینابا از ژاپن می رود. امیررضا ده بزرگی دیگر نماینده کشورمان نیز که در آن سوی جدول قرار گرفته است پس از استراحت در دور اول در دور دوم با راندون میراندا از آمریکا کشتی می گیرد.

در وزن 72 کیلوگرم امیر عبدی در دور نخست با نتیجه 6 بر صفر والنتین پتیک از مولداوی را شکست داد. وی در دور بعد به مصاف روبرت فریتچ از مجارستان می رود. سجاد ایمن طلب دیگر نماینده کشورمان نیز که در همین جدول قرار گرفته است پس از استراحت در دور اول در دور دوم با برنده پاتریک اسمیت از آمریکا و کریستوفر کلانی از مجارستان مبارزه می نماید.

در وزن 82 کیلوگرم پژمان پشتام در دور نخست با نتیجه 9 بر صفر تونجای وزیرزاده از آذربایجان را مغلوب کرد. وی در دور بعد و در مرحله یک چهارم نهایی به مصاف ایوو اسویگلر از چک می رود. علیرضا مهمدی پس از استراحت در دور نخست در دور دوم با مارسل هین از دانمارک کشتی می گیرد. در صورت پیروزی، نمایندگان کشورمان در مرحله نیمه نهایی با هم روبرو خواهند شد.

در وزن 130 کیلوگرم امیر قاسمی منجزی پس از استراحت در دور اول، در دور دوم با فریدریکاس از لیتوانی کشتی می گیرد. علی اکبر یوسفی پس از استراحت در دور نخست، در دور دوم به مصاف برنده کشتی میان سوتنیکوف از ایتالیا و صباح شریعتی از آذربایجان می رود. نمایندگان کشور در صورت پیروزی مقابل حریفان خود در کشتی بعد و در مرحله یک چهارم نهایی به مصاف هم می روند.

منبع: فرارو
انتشار: 18 بهمن 1401 بروزرسانی: 18 بهمن 1401 گردآورنده: henjesblog.ir شناسه مطلب: 3885

به "فرنگی کاران ایران با پیروزی استارت زدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فرنگی کاران ایران با پیروزی استارت زدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید