فمینیسم و مردان اثر نیکی ون درگاگ منتشر شد

به گزارش هنجس بلاگ، به گزارش خبرنگاران ؛کتاب های زیادی درباره فمینیسم نوشته شده است، همین طور درباره مردانگی، اما تعداد اندکی سعی در آشتی دادن و تجمیع فمینیسم و مردان داشته اند. این کتاب تاریخی تأثیرگذاری نقش مردان در تشکیلات و سازمان های فمینیستی یا حامی فمینیسم نیست، بلکه بیشتر به دیدگاهی اشاره دارد گفتار فمینیستی را با جنبش مردان در موضوع برابری جنسیتی در بستری جهانی همگرا کند.

فمینیسم و مردان اثر نیکی ون درگاگ منتشر شد

ظاهرا دو موضع کاملا متفاوت در این باره وجود دارد. یکی را می توان موضع بدبینانه نامید؛ آن ها پدران را مسئله ای اجتماعی در نظر می گیرند که مسئولیت پذیر نیستند، به وظایف خود پایبند نیستند و تغییر هم نمی نمایند... و دیگری خود را پادزهر آن یکی می داند، علاج را در پدر نوین می بیند؛ پدری نرم گفتار، مدروز با پلیوری پشمی بر تن که با یک دست بچه بغل نموده و با دست دیگر ظرف می شوید.

کتاب فمینیسم و مردان اثر نیکی ون درگاگ با ترجمه ایمان سلطانی نسب در 228 صفحه با شمارگان 1000 نسخه به بهای 36هزار تومان توسط انتشارات چترنگ راهی بازار نشر شد.

گروه ساختمانی آبان: گروه ساختمانی آبان: بازسازی ساختمان و تعمیرات جزئی و کلی و طراحی ویلا و فضای سبز و روف گاردن، طراحی الاچیق، فروش درب های ضد سرقت را از ما بخواهید.

منبع: ایبنا - خبرگزاری کتاب ایران
انتشار: 20 مرداد 1400 بروزرسانی: 20 مرداد 1400 گردآورنده: henjesblog.ir شناسه مطلب: 728

به "فمینیسم و مردان اثر نیکی ون درگاگ منتشر شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فمینیسم و مردان اثر نیکی ون درگاگ منتشر شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید