مار زهرافکن از داخل بدن یک کبرا می جنگد

به گزارش هنجس بلاگ، مارهای کبرا با سم کشنده و کاپوت نمادین خود به طرز ماهرانه ای مارهای دیگر از جمله پفک ها را شکار می نمایند. مشاهدات نشان داده است که این موجودات شگفت انگیز به طور فعال مارهای همنوع خود را شکار می نمایند و قدرت خود را به عنوان شکارچیان در قلمرو مارها نشان می دهند.

مار زهرافکن از داخل بدن یک کبرا می جنگد

به گزارش سانا، این یک راز است که هنوز حل نشده است. مار کبرا در جاده ای متروک پیدا شد و مار دیگری از شکمش بیرون زده بود. Marietjie Hattingh هنگام رانندگی با این صحنه برخورد کرد و تصاویر را به اشتراک گذاشت.

او گفت: من در حال رانندگی در یکی از جاده های مزرعه بودم. در این جاده به ندرت رفت و آمد می شد و مدت زیادی بود که هیچ کاربردی نداشت. همانطور که در حال رانندگی بودم، متوجه چیزی در جاده شدم. تا این که نزدیکتر شدم و دیدم مار است. دقیقاً یک مار کبرا.

وقتی دقیق نگاه کردم، دیدم که این مار کبرا نه تنها مرده بود، بلکه از کناره اش باز شده و یک مار زهرافکن بزرگ بیرون زده بود. تماشا مار در حال بلعیدن مار دیگری با این میزان قابل توجه من را شگفت زده کرد.

مارهای کبرا با سم کشنده و کاپوت نمادین خود به طرز ماهرانه ای مارهای دیگر از جمله پفک ها را شکار می نمایند. مشاهدات نشان داده است که این موجودات شگفت انگیز به طور فعال مارهای همنوع خود را شکار می نمایند و قدرت خود را به عنوان شکارچیان در قلمرو مارها نشان می دهند.

عجیب ترین بخش همه اینها این بود که چگونه هر دو مار مردند؟ این جاده خاص در مزرعه روزانه به وسیله سایر وسایل نقلیه مزرعه رانندگی نمی گردد. دقیقاً چه اتفاقی افتاده است، ما هرگز نمی دانیم.

منبع: فرارو
انتشار: 20 شهریور 1402 بروزرسانی: 20 شهریور 1402 گردآورنده: henjesblog.ir شناسه مطلب: 3968

به "مار زهرافکن از داخل بدن یک کبرا می جنگد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مار زهرافکن از داخل بدن یک کبرا می جنگد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید