مظفری زاده: دیاباته روی مصلح خطا کرد و پنالتی استقلال اشتباه بود، داور به درستی رضاوند را اخراج کرد

به گزارش هنجس بلاگ، سعید مظفری زاده کارشناس داوری فوتبال کشورمان با ارزیابی عملکرد بیژن حیدری داور دیدار استقلال و سپاهان اعلام پنالتی به سود آبی پوشان را اشتباه دانست.

مظفری زاده: دیاباته روی مصلح خطا کرد و پنالتی استقلال اشتباه بود، داور به درستی رضاوند را اخراج کرد

سعید مظفری زاده در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران درباره قضاوت بیژن حیدری داور دیدار استقلال - سپاهان اصفهان گفت: در مجموع غیر از یک صحنه که اشتباهی تأثیرگذار بود، آقای حیدری و تیم داوری اش تصمیم نادرستی که تأثیرگذار باشد، نداشتند.

وی افزود: در دقیقه 50 که شایان مصلح و شیخ دیاباته در کورس بودند، دیاباته با برخورد به مدافع سپاهان تعادل او را به هم زد، اما چون داور زاویه دید خوبی نداشت این صحنه را خطای مصلح اعلام کرد و برای استقلال پنالتی گرفت. در آن صحنه اگر کمک داور زاویه دیدش مناسب بود و اطمینان داشت، می توانست نظرش را به داور اعلام کند، اما چون این خطا از پهلو رخ داده بود، شاید کمک داور هم نتوانسته به داور کمک کند.

کارشناس داوری فوتبال کشورمان درباره صحنه اخراج آرش رضاوند گفت: کارت زرد اول رضاوند در دقیقه 38 که با تکل بی ملاحظه او رخ داد، کاملاً درست بود و در کارت زرد دوم با دست به صورت نورافکن زد. چون این ضربه با آرنج نبود و با قسمت نرم دست ضربه زد، کارت زرد دوم و اخراج تصمیم درستی بود.

مظفری زاده همچنین گفت: آقای حیدری در تک تک صحنه ها از جمله درگیری امید نورافکن و وریا غفوری، به درستی بازی را مدیریت کرد و با نشان دادن کارت زرد به این دو بازیکن، از به وجود آمدن صحنه های درگیری بیشتر جلوگیری کرد. فقط یک مورد اشتباه دیگر رخ داد که در دقیقه 89 به سود سپاهان ضربه کرنر اعلام شد و تصمیم درستی نبود. در باقی صحنه ها اعضای تیم داوری هماهنگی خوبی داشتند و مسئله ای در قضاوت آنها وجود نداشت.

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 20 مرداد 1400 بروزرسانی: 20 مرداد 1400 گردآورنده: henjesblog.ir شناسه مطلب: 1801

به "مظفری زاده: دیاباته روی مصلح خطا کرد و پنالتی استقلال اشتباه بود، داور به درستی رضاوند را اخراج کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مظفری زاده: دیاباته روی مصلح خطا کرد و پنالتی استقلال اشتباه بود، داور به درستی رضاوند را اخراج کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید