موسوی: بوکسورهای ما توانایی انجام کارهای بزرگ را دارند، اجازه تکرار بازی های آسیایی گذشته را نمی دهم

به گزارش هنجس بلاگ، دارنده دو مدال برنز بوکس قهرمانی آسیا گفت: بعد از اینکه در دوره گذشته بازی های آسیایی پای مدال شکست خوردم، عهد بستم در دوره آینده جبران کنم.

موسوی: بوکسورهای ما توانایی انجام کارهای بزرگ را دارند، اجازه تکرار بازی های آسیایی گذشته را نمی دهم

شاهین موسوی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران، در خصوص برگزاری اردوی تیم ملی بوکس با رقابت های انتخابی بعد از لغو مسابقات قهرمانی کشور گفت: بعد از لغو مسابقات قهرمانی کشور، این انتخابی به نوعی برای ما مانند یک مسابقه خواهد بود تا از لحاظ بدنی خود را امتحان کنیم و ببینیم در شرایط مسابقه قرار داریم یا نه.

وی با اشاره به اردوی مشترک تیم های ملی بوکس ایران و ارمنستان اعلام کرد: ارمنستان تیم خیلی خوبی است و در ترکیب خود مدال آور المپیک، نایب قهرمان جهان و قهرمان اروپا را دارد. زمانی که تیم ملی به ارمنستان رفت، به دلیل آسیب دیدگی حضور نداشتم و حالا با توجه به حضور این تیم در تهران می توانم از تجربه بوکسورهای آنها استفاده کرده و از آنها یاد بگیرم.

دارنده دو مدال برنز بوکس آسیا در خصوص حضور بوکس در رقابت های قهرمانی آسیا، کشورهای اسلامی و بازی های آسیایی در سال آینده گفت: هر سه مسابقه از رویدادهای بسیار مهم هستند. بازی های آسیایی هر چهار سال یک بار برگزار می شود و با توجه به حضور بوکسورهای قدرتمند جهان در قاره آسیا دست کمی از رقابت های المپیک برای بوکس ندارد. امیدوارم حداقل با دو مدال خوش رنگ سال آینده را به پایان برسانم.

موسوی در خصوص برنامه های کادرفنی تیم ملی برای این سه رویداد اعلام کرد: شنیدم که قرار است با تصمیم کادرفنی، دو تیم به این سه رویداد اعزام شود. تابع تصمیم کادرفنی هستم و هر تشخیصی بدهد به آن احترام می گذارم. اگر قرار باشد در هر سه رویداد حضور داشته باشم از فرصت استفاده می کنم و در غیر این صورت نیز تابع کادرفنی خواهم بود.

وی در خصوص انگیزه های خود برای درخشش در رویدادهای آینده گفت: در قهرمانی آسیا دو مدال برنز کسب کرده ام و دیگر از کسب مدال برنز خسته شده ام. امیدوارم در قهرمانی آسیا فینالیست شوم و روی سکوی قهرمانی قرار بگیرم. در بازی های آسیایی دوره گذشته بعد از شکست در دیدار پای مدال خیلی حسرت خوردم و عهد بستم که در دوره آینده جبران کنم و به مدال برسم. مطمئن هستم اتفاق دوره گذشته دیگر تکرار نخواهد شد و این توانایی را در خود می بینم که در این دوره به مدال دست پیدا کنم.

ملی پوش تیم ملی بوکس با تمجید از نسل تازه بوکسورهای کشورمان گفت: خدا را شکر بچه ها خیلی خوب شدند. اینکه در مسابقات جهانی پیروز به کسب مدال جهانی و تاریخ سازی شدیم و در قهرمانی آسیا نیز دستاوردهای خوبی داشتیم به خوبی این موضوع را ثابت می کند. در گذشته بوکس به چشم نمی آمد، اما در این مدت در جامعه دیدم که پتانسیل رشته بوکس به خوبی دیده شده است. در سال های اخیر همه دست به دست هم دادند که بوکس دوباره جایگاه خود را در میان مردم به دست بیاورد و دیده شود.

موسوی گفت: مطمئن باشید بچه های ما با توجه به انگیزه بالا و تلاشی که انجام می دهند، توانایی انجام کارهای بزرگتری را دارند. در مسابقات اخیر به خوبی دیدیم که بچه های ما دیگر از مبارزه با بوکسورهای قزاقستان و ازبکستان ترسی ندارند و با تمام وجود مبارزه می کنند. دیگر برای ما اینکه رقبا چه عناوین و افتخاراتی دارند مهم نیست و با جنگندگی و بدون ترس در رینگ مبارزه می کنیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 26 فروردین 1401 بروزرسانی: 26 فروردین 1401 گردآورنده: henjesblog.ir شناسه مطلب: 3690

به "موسوی: بوکسورهای ما توانایی انجام کارهای بزرگ را دارند، اجازه تکرار بازی های آسیایی گذشته را نمی دهم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "موسوی: بوکسورهای ما توانایی انجام کارهای بزرگ را دارند، اجازه تکرار بازی های آسیایی گذشته را نمی دهم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید