کلاس های درس دانشگاه امام صادق تا انتها امسال مجازی برگزار می گردد

به گزارش هنجس بلاگ، دانشگاه امام صادق گفت، کلاس های درس این دانشگاه تا خاتمه اسفندماه امسال به صورت مجازی برگزار خواهد شد و تصمیم گیری در خصوص نحوه حضور اساتید و کارکنان دانشگاه در جلسه روز پنجشنبه هیات رییسه دانشگاه انجام می گردد.

کلاس های درس دانشگاه امام صادق تا انتها امسال مجازی برگزار می گردد

به گزارش خبرنگاران، به نقل از روابط عمومی دانشگاه امام صادق علیه السلام جلسه شورای آموزشی دانشگاه در تاریخ 7 اسفند برگزار و تصمیمات لازم اتخاذ گشت.

متن کامل گزارش این جلسه بدین توضیح است:

باسمه تعالی

با آرزوی سلامت و تندرستی برای آحاد ملت عزیز ایران اسلامی و امید موفقیت برای متولیان حوزه بهداشت و درمان در کنترل بیماری کرونا و اعلام آمادگی برای همکاری و همیاری در این رویداد ملی به اطلاع اساتید و دانشجویان گرامی میرساند با توجه به اهتمام دانشگاه امام صادق علیه السلام به سلامت، یادگیری و پژوهش دانشجویان گرامی و هماهنگی با تصمیمات وزارتین علوم، تحقیقات و فناوری و بهداشت و درمان بدین وسیله بر اساس مصوبات جلسه مورخ 98/12/7 شورای آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه مقرر گشت:

1. با عنایت به ضرورت توجه به سلامت جسمی و روحی دانشجویان و خانواده های محترم آنها و با توجه به دشواریهای اجرایی و ملاحظات بهداشتی برگشت دانشجویان از شهرستانها کلاس های درس دانشگاه تا سرانجام اسفندماه امسال با رعایت بندهای ذیل بصورت مجازی برگزار خواهد شد.

2. اصل حضور و در دسترس بودن اساتید محترم جهت پیگیری امور آموزشی و پژوهشی در دانشگاه مورد تاکید است.

3. ادارات حوزه آموزش دانشگاه تدبیری داشته باشند که با توجه به مصوبات نهادهای مرتبط به خصوص ستاد مرکزی مبارزه با کرونا و با همکاری سایر معاونتها، سیستم اداری آموزش دانشگاه بتواند به دانشجویان و اساتید خدمت رسانی کند.

4. جهت جبران تعطیلی ناخواسته، اولا تعطیلی هفته میان ترم لغو و به سرانجام نیمسال تحصیلی جاری نیز دو هفته آموزشی اضافه میگردد.

5. برگزاری امتحانات میان ترم در این نیمسال اختیاری و با نظر استاد درس خواهد بود. زمان امتحانات میان ترم برای اساتیدی که بخواهند امتحان بگیرند متعاقبا اعلام خواهد شد.

6. اساتید می توانند به وسیله سامانه های آموزش مجازی نظیر سما و ... نسبت به برگزاری کلاسها به صورت مجازی اقدام نمایند. بدیهی است برگزاری کلاس های مجازی تا حداکثر سه هفته آموزشی جایگزین کلاس های حضوری استادان محترم خواهد شد.

7. جهت حفظ سطح علمی و پژوهشی دانشگاه معاونین محترم آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشکده ها، مرکز زبان و پردیس خواهران ، موظف هستند تا با ارتباط گیری با تک تک استادان در این نیمسال تحصیلی، نسبت به تعریف یک کار در حوزه پژوهشی، نوآوری و یا مطالعاتی برای دانشجویان و دریافت گزارش آن حداکثر تا ابتدای اردیبهشت ماه 99 و ارزیابی گزارشات دانشجویان جهت تخصیص بخشی از نمره ارزیابی دانشجو اقدام کرده و این اطلاعات را به وسیله سایتها و شبکه های رسمی اطلاع رسانی نمایند.

8. الزام بند قبل برای استادانی که از گزینه آموزش مجازی استفاده مینمایند به اختیار تبدیل میگردد.

هم چنین تصمیم گیری در مورد نحوه حضور اساتید و کارکنان دانشگاه در جلسه روز پنجشنبه هیات رییسه دانشگاه انجام گرفته و اطلاع رسانی خواهد شد

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 20 مرداد 1400 بروزرسانی: 20 مرداد 1400 گردآورنده: henjesblog.ir شناسه مطلب: 378

به "کلاس های درس دانشگاه امام صادق تا انتها امسال مجازی برگزار می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کلاس های درس دانشگاه امام صادق تا انتها امسال مجازی برگزار می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید