MTN در ایران می ماند

به گزارش هنجس بلاگ، پیرو برآورد های رسانه ایِ چند روز اخیر درباره کاهش حضور گروه مخابراتی ام تی ان در منطقه خاورمیانه، ایرانسل و ام تی ان، بیانیه مشترکی منتشر کردند که در آن به ماندن MTN در ایران تأکید شده است.

MTN در ایران می ماند

به گزارش ایسنا، گروه ام تی ان و شرکت خدمات ارتباطی ایرانسل تأکید کردند که این گروه آفریقایی، هیچ برنامه قریب الوقوعی برای خروج از ایران ندارد. متن کامل این بیانیه به توضیح زیر است:

گروه ام تی ان و شرکت ایرانسل در تاریخ 20 مرداد 1399 گفتند که هیچ برنامه فوری برای خروج ام تی ان از بازار ایران وجود ندارد و 51.7 میلیون مشترک فعال ایرانسل در جمهوری اسلامی ایران، می توانند اطمینان داشته باشند که خدمات متمایزی را که از اپراتورشان انتظار دارند، بدون هیچ مسئله ای دریافت می نمایند.

گروه ام تی ان که مقر آن در آفریقای جنوبی است، هفته پیش گفت هیأت مدیره این گروه، تصمیم گرفته که بهتر است در آینده خدمات خود را بر قاره آفریقا متمرکز کند. در نتیجه، این گروه در میان مدت و بر اساس برنامۀ چند مرحله ای، طی سه تا پنج سال آینده، شرکت های خود را در خاورمیانه واگذار خواهد نمود.

مذاکرات گروه ام تی ان برای واگذاری سهام خود در ام تی ان سوریه تقریباً نهایی شده است. ام تی ان در مرحله بعد نیز، به دنبال دستیابی به توافق برای واگذاری شرکت های خود در افغانستان و یمن خواهد بود.

همکاری نزدیک بین ایرانسل و گروه ام تی ان -به عنوان سهامدار اقلیت با 49 درصد سهام-، طبق گذشته ادامه می یابد و فعالیت شرکت ایرانسل مثل همواره ادامه خواهد یافت. همچنین ام تی ان و ایرانسل، به تمام ذینفعان خود اطمینان می دهند که منافع آنها را به بهترین وجه، مورد توجه قرار خواهند داد.

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

منبع: فرارو
انتشار: 20 مرداد 1400 بروزرسانی: 20 مرداد 1400 گردآورنده: henjesblog.ir شناسه مطلب: 1509

به "MTN در ایران می ماند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "MTN در ایران می ماند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید