احتمال برگزاری مسابقات لیگ کشتی به صورت متمرکز

به گزارش هنجس بلاگ، با توجه به شرایط موجود مسئولان سازمان لیگ فدراسیون کشتی تصمیم دارند مسابقات را به صورت متمرکز برگزار نمایند.

احتمال برگزاری مسابقات لیگ کشتی به صورت متمرکز

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، در حالی که پیش از این و بر اساس برنامه ریزی مسئولان سازمان لیگ فدراسیون کشتی قرار بود رقابت های لیگ برتر کشتی باشگاه های کشور از هفته اول مرداد ماه شروع گردد، اما با توجه به شرایط موجود و موج دوم ویروس کرونا، موقتاً تصمیم به تعویق یک ماهه این رقابت ها گرفتند.

البته این تعویق همانطور که عنوان شد موقتی است و حتی امکان تعویق بیشتر مسابقات نیز وجود دارد که بستگی به شرایط شیوع ویروس کرونا و تصمیم مسئولان ورزش کشور و ستاد مبارزه با کرونا در ورزش دارد که به محض صدور مجوز برای برگزاری مسابقات، رقابت های لیگ برتر کشتی شروع خواهد شد.

از طرفی با توجه به شرایط موجود در صورتی که امکان برگزاری این مسابقات به صورت رفت و برگشتی وجود نداشته باشد، مسئولان سازمان لیگ در نظر دارند برای حفاظت بیشتر از شرکت نمایندگان و اجری دقیق تر پروتکل های بهداشتی این مسابقات را به صورت متمرکز برگزار نمایند. البته این هم در صورتی است که مجوز برگزاری مسابقات صادر گردد.

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 20 مرداد 1400 بروزرسانی: 20 مرداد 1400 گردآورنده: henjesblog.ir شناسه مطلب: 1347

به "احتمال برگزاری مسابقات لیگ کشتی به صورت متمرکز" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "احتمال برگزاری مسابقات لیگ کشتی به صورت متمرکز"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید