ادعای موندودپورتیوو درباره تخفیف قابل توجه نیمار به بارسلونا برای بازگشت به نوکمپ

به گزارش هنجس بلاگ، یک رسانه کاتالان مدعی شده که ستاره برزیلی تیم فوتبال پاری سن ژرمن برای هموار شدن جهت بازگشتش به بارسلونا حاضر است یاری بزرگی به آبی واناری ها بکند.

ادعای موندودپورتیوو درباره تخفیف قابل توجه نیمار به بارسلونا برای بازگشت به نوکمپ

به گزارش خبرنگاران، نشریه موندو دپورتیووی کاتالونیا مدعی شده که نیمار برای محتمل شدن بازگشتش به بارسلونا دارد تمام کوشش خود را انجام می دهد.

او تابستان سال گذشته هم روی مدیران تیم فعلی خود، پاری سن ژرمن فشاری زیادی آورد تا به او اجازه داده گردد، تیمی که سال 2017 با قراردادی 222 میلیون یورویی به آن پیوست را ترک کند و به بارسلونا برگردد اما رقمی که PSG برای فروش او معین کرد آنقدر بالا بود که بارسلونا نتوانست کاری برای برگرداندن ستاره برزیلی اش به نوکمپ انجام دهد و به این ترتیب او یک سال دیگر در پارک دو پرنس ماندنی شد.

نیمار اما تنها دو سال دیگر با پاریسی ها قرارداد دارد و به همین دلیل مالکان قطری به تمدید قرارداد او هم فکر می نمایند اما بازیکن 28 ساله پاریسی ها تمایلی به ماندن ندارد تا حدی که طبق ادعای موندو دپورتیوو، برای اینکه بارسلونا را ترغیب کند او را به لالیگا برگرداند، حاضر شده به همان حقوقی که در دوره اول حضورش در این تیم می گرفت، قناعت کند. این یعنی که در صورت بازگشت نیمار به بارسلونا ممکن است او نصف حقوقی که الان از پاری سن ژرمن می گیرد را دریافت کند. در حال حاضر حقوق نیمار در پاری سن ژرمن سالانه نزدیک به 50 میلیون یورو است. این در حالیست که حقوق پایه او در بارسلونا هنگامی که این تیم را ترک کرد 20 میلیون یورو بود و به علاوه بعضی پاداش ها همچون پاداش وفاداری که این رقم را افزایش می داد که البته این پاداش هم از سوی باشگاه بارسلونا به او به خاطر جدایی از این تیم و رفتن به پاری سن ژرمن پرداخت نشد.

موندو دپورتیوو مدعی شده که شواهد و قراین نشان می دهند؛ بعد از نافرجام ماندن کوشش بارسلونا برای برگرداندن نیمار، دو طرف قول و قرار هایی با یکدیگر گذاشته اند که تابستان سال جاری این کار را عملی نمایند. این نشریه 17 روز پیش جزئیات بیشتری درباره توافق آنها منتشر کرد از جمله اینکه پدر نیمار در یک هتل با خوسپ ماریا بارتومئو رئیس باشگاه بارسلونا ملاقاتی داشته تا در خصوص پرونده شکایتش از این باشگاه (به خاطر پرداخت نشدن پاداش های نیمار از سوی بارسلونا) رایزنی کند، پرونده ای که در صورت بازگشت ستاره برزیلی به نیمار مختومه خواهد شد. در آن جلسه، پدر نیمار به بارتومئو گفته که حاضر است قید پیگیری برای دریافت پاداش های 26 میلیون یورویی فرزندش از بارسلونا را بزند به شرط اینکه باشگاه کتباً تعهد دهد که دوباره با نیمار قرارداد می بندد. بارتومئو اما از ارائه تعهد کتبی خودداری نموده و گفته در صورتی که این کار را انجام دهد، تنها یک سند و مدرک ساخته تا به وسیله آن باشگاه پاریسی بتواند از کاتالان ها به جرم مذاکره با بازیکنی که تحت قرارداد با آنهاست به فیفا شکایت کند.

بدین ترتیب موضوع شکایت نیمار از بارسلونا فعلاً مانند بازگشت او به نوکمپ شرایط نامعینی دارد. تنها چیزی که الان معین شده این است که نیمار رضایت داده برای بازگشت به پاری سن ژرمن حقوقش به کمتر از نصف کاهش پیدا کند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 30 خرداد 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: henjesblog.ir شناسه مطلب: 718

به "ادعای موندودپورتیوو درباره تخفیف قابل توجه نیمار به بارسلونا برای بازگشت به نوکمپ" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ادعای موندودپورتیوو درباره تخفیف قابل توجه نیمار به بارسلونا برای بازگشت به نوکمپ"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید