ارائه گرنت فناوری به دانشجویان تحصیلات تکمیلی از این ماه

به گزارش هنجس بلاگ، مدیر کل سیاستگذاری و برنامه ریزی امور فناوری وزارت علوم از شروع طرح ارائه گرنت فناوری به سرانجام نامه ها و رساله های تحصیلات تکمیلی از فروردین 99 اطلاع داد.

ارائه گرنت فناوری به دانشجویان تحصیلات تکمیلی از این ماه

هدی کشمیری مدیر کل سیاستگذاری و برنامه ریزی امور فناوری وزارت علوم در گفت وگو با خبرنگار گروه علمی و دانشگاهی هنجس بلاگ از شروع طرح ارائه گرنت فناوری از فروردین 99 به سرانجام نامه ها و رساله های تحصیلات تکمیلی با موضوعات فناورانه اطلاع داد و گفت: فراخوان ارائه این گرنت از فرودین ماه اعلام می گردد.

وی گفت: طرح گرنت فناوری یکی از طرح هایی است که وزارت علوم برای حمایت از پژوهش های تحصیلات تکمیلی در دست اجرا دارد.

وی شرح داد: کسی که فکر می نماید که پژوهشی دارد که جزء پژوهشی های فناورانه است و می تواند جزء حمایت های ما باشد طرح خود را اعلام می نماید و طرح ها آنالیز و ارزیابی می شوند.

به گفته وی، این طرح ابتدا از دانشگاه های 5 استان سمنان، مرکزی، آذربایجان شرقی، خراسان رضوی و فارس شروع خواهد شد و به همه دانشگاه های کشور تسریع می یابد.

به گزارش فارس، سازوکار تأمین اعتبار پژوهشی در قالب اعطای گرنت فناوری و گرنت پژوهشی با هدف راهنمایی سرانجام نامه های تحصیلات تکمیلی به سمت نیازهای پژوهشی کشور و یاری به تجاری سازی دستاوردهای پژوهشی در دستور کار وزارت علوم است.

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 27 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 27 اردیبهشت 1399 گردآورنده: henjesblog.ir شناسه مطلب: 527

به "ارائه گرنت فناوری به دانشجویان تحصیلات تکمیلی از این ماه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ارائه گرنت فناوری به دانشجویان تحصیلات تکمیلی از این ماه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید