اعلام مجازات بازیکن تیم الاتحاد عربستان به خاطر ترک قرنطینه

به گزارش هنجس بلاگ، بازیکن صرب تیم فوتبال الاتحاد عربستان به جرم عدم توجه به هشدارهای امنیتی در بحبوحه شیوع کرونا مجازات شد.

اعلام مجازات بازیکن تیم الاتحاد عربستان به خاطر ترک قرنطینه

به گزارش هنجس بلاگ و به نقل از ESPN، الکساندر پریوویچ، مهاجم صرب تیم فوتبال الاتحاد عربستان که دو روز پیش به دلیل نادیده دریافت ممنوعیت های که در کشورش برای تردد و شرکت در تجمعات وضع شده است، دستگیر شده بود، به سه ماه حصر خانگی محکوم شد.

با وجود هشدارهای جدی رئیس جمهور صربستان به نقض کنندگان محدودیت های لحاظ شده در این کشور برای کنترل شیوع کرونا (لوکا یوویچ، مهاجم تیم فوتبال رئال مادرید یکی از این افراد بود) پریوویچ 29 ساله روز آدینه هفته گذشته به دلیل حضور در یک جمع در لابی یک هتل در شهر بلگراد و نقض قانون رفت و آمد در این کشور، همچون همه این افراد دستگیر شد. یک روز بعد هم یک جلسه محاکمه به صورت ویدئو کنفرانس برگزار و در آن بازیکن تیم فوتبال الاتحاد به سه ماه حصر خانگی محکوم شد.

با این حال به نظر می رسد که مقامات قضایی صربستان در مجازات پریوویچ ارفاق نموده اند، چرا که طبق مقررات اعلام شده در این کشور آن دسته از افرادی که هشدارها و معیارهای امنیتی معین شده برای مهار کرونا را نادیده بگیرند تا سه سال حبس در انتظارشان خواهد بود.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 7 خرداد 1399 بروزرسانی: 7 خرداد 1399 گردآورنده: henjesblog.ir شناسه مطلب: 567

به "اعلام مجازات بازیکن تیم الاتحاد عربستان به خاطر ترک قرنطینه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اعلام مجازات بازیکن تیم الاتحاد عربستان به خاطر ترک قرنطینه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید