افشاگری باشگاه پارس جنوبی درباره لغو سفر استقلال به جم

به گزارش هنجس بلاگ، باشگاه پارس جنوبی جم پس از حضور نیافتن تیم فوتبال استقلال در جم، اطلاعیه ای منتشر کرد.

افشاگری باشگاه پارس جنوبی درباره لغو سفر استقلال به جم

به گزارش گروه ورزشی هنجس بلاگ، به نقل از سایت رسمی باشگاه پارس جنوبی جم، این باشگاه پس از حضور نیافتن تیم فوتبال استقلال در جم، اطلاعیه ای منتشر کرد.

باتوجه به امتناع تیم فوتبال استقلال از سفر به شهرجم و بازی مقابل پارس یادآوری چندنکته لازم و ضروری به نظر می رسد.

اینکه مدیرعامل محترم باشگاه استقلال بنا براین ادعا که، چون در جم اسکان نیافته اند به همین دلیل شهر جم منطقه قرمز ستاد ملی مبارزه با کرونا محسوب می شود!

حال باید این مسئله را یادآوری کنیم که چنین استدلالی به دور از منطق و آگاهی است بلکه بیشتر جنبه فرافکنی و بازی با افکارعمومی دارد.

همانطور که سرمربی پارس جنوبی جم گفتند شورای تأمین با اسکان استقلال در شهرجم مخالفت کرده نه باشگاه پارس جنوبی؛ چنین تصمیمات راهبردی سبب شده دراستان بوشهر که شرایط قرمز اعلام شده شهرجم درشرایط زرد داشته باشد.

همچنین جهت یادآوری خدمت آقای سعادتمند که به تازگی وارد عرصه مدیریت فوتبال شده اند باید عرض کنیم محل رزرو شده از سوی باشگاه استقلال (مجتمع توریستی ورزشی پازارگاد) طی سه سال اخیر به دلیل داشتن امکانات مناسب ازسوی باشگاه های لیگ برتری، چون تراکتور، پرسپولیس و سپاهان مورد استفاده قرارگرفته است.

درپایان لازم بذکراست باشگاه پارس جنوبی قطعا از حق و حقوق قانونی خود صرف نظر نخواهد کرد و در اطلاعیه های بعدی از پشت پرده امتناع باشگاه استقلال ازسفربه جم باهوادارن نجیب پارس جنوبی خواهد گفت.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 10 شهریور 1399 بروزرسانی: 10 شهریور 1399 گردآورنده: henjesblog.ir شناسه مطلب: 1231

به "افشاگری باشگاه پارس جنوبی درباره لغو سفر استقلال به جم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افشاگری باشگاه پارس جنوبی درباره لغو سفر استقلال به جم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید