امکان صدور گواهی کدپستی به صورت غیرحضوری فراهم شد

به گزارش هنجس بلاگ، به گزارش خبرنگاران به نقل از شرکت ملی پست، کاوه دولتی مدیر کل جغرافیایی و اطلاعات مکانی شرکت ملی پست گفت: در راستای عمل به مسئولیت اجتماعی خود در کمک به افزایش سلامت شهروندان و مقابله با ویروس کرونا، بیش از پیش به دنبال الکترونیکی کردن خدمات خود و کاهش ترددهای شهروندان هستیم.

امکان صدور گواهی کدپستی به صورت غیرحضوری فراهم شد

وی اضافه نمود: با ایجاد امکان صدور گواهی کدپستی ده رقمی به صورت الکترونیکی، تمامی افراد حقیقی و حقوقی می توانند گواهی کدپستی خود را بدون مراجعه حضوری به واحدهای پستی دریافت کنند.

دولتی تاکید کرد: گواهی کدپستی نیاز به داشتن مهر پست ندارد و مردم می توانند این گواهی را با مراجعه به سامانه شرکت پست و با استفاده از اینترنت شخصی یا هر جای دیگری دریافت کنند.

وی شرح داد: با توجه به اینکه صفر تا صد دریافت گواهی کدپستی الکترونیکی است، بنابراین متقاضیان می توانند پرینت (گواهی) دریافت شده از سامانه که حاوی بارکد 20 رقمی است را به سازمان ها و دستگاه های مربوطه تحویل دهند زیرا که ملاک اعتبار گواهی، داشتن این بارکد یونیک است.

به گفته مدیر کل جغرافیایی و اطلاعات مکانی شرکت ملی پست، شرکت ها و سازمان ها با دریافت گواهی کدپستی خدمت گیرنده، می توانند به وب سرویس صحت سنجی که در اختیار دارند مراجعه کرده و تاییدیه اعتبار بارکد درج شده در گواهی را دریافت کنند.

وی بر تداوم برنامه های پست در تسهیل دریافت گواهی کدپستی ده رقمی تاکید کرد و اضافه نمود: پرتال جامع GNAF نیز به زودی با هدف ارائه خدمات مرتبط با سرویس های دولت به مردم، دولت به کسب و کارها و دولت به دولت به صورت یکجا، راه اندازی خواهد شد.

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 20 مرداد 1400 بروزرسانی: 20 مرداد 1400 گردآورنده: henjesblog.ir شناسه مطلب: 1462

به "امکان صدور گواهی کدپستی به صورت غیرحضوری فراهم شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "امکان صدور گواهی کدپستی به صورت غیرحضوری فراهم شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید