تهران روز آدینه سردتر می گردد

به گزارش هنجس بلاگ، بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، آسمانی صاف تا کمی ابری همراه با وزش باد و کاهش کیفیت هوا و کاهش دما تا فردا برای تهران پیش بینی می گردد.

تهران روز آدینه سردتر می گردد

به گزارش مهر بر اساس آنالیز و تحلیل داده ها، نقشه ها و الگوهای پیش یابی هواشناسی، شرایط جوی استان تهران طی پنج روز آینده، آسمانی صاف تا کمی ابری گاهی نیمه ابری در ارتفاعات ابری در منطقه ها پرتردد گاهی همراه با غبار و در برخی ساعات همراه با وزش باد گاهی وزش باد شدید، در منطقه ها مستعد گاهی همراه با خیزش گرد و خاک و کاهش کیفیت هوا پیش بینی می گردد.

برای امروز (21 مهرماه) تا 48 ساعت آینده در ارتفاعات و در ساعات بعد از ظهر افزایش ابرناکی و در ارتفاعات شرقی استان احتمال بارش های پراکنده دور از انتظار نیست.

برای امروز (21 مهرماه) کاهش نسبی دما و از فردا (22 مهرماه) افزایش نسبی و تدریجی دما پیش بینی می گردد.

بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، ایستگاه ورامین با بیشینه دمای 30 درجه سانتیگراد گرم ترین نقطه استان تهران در 24 ساعت گذشته گزارش شده است.

آسمان تهران فردا (22 مهرماه) صاف تا قسمتی ابری و گاهی وزش باد و در بعد از ظهر افزایش باد با حداقل دمای 17 و حداکثر دمای 28 درجه سانتیگراد و طی شنبه (23 مهرماه) کمی ابری و گاهی وزش باد و در بعد از ظهر افزایش ابر با حداقل دمای 18 و حداکثر دمای 29 درجه سانتیگراد پیش بینی می گردد.

منبع: فرارو
انتشار: 22 مهر 1401 بروزرسانی: 22 مهر 1401 گردآورنده: henjesblog.ir شناسه مطلب: 3830

به "تهران روز آدینه سردتر می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تهران روز آدینه سردتر می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید