توزیع 1.5 میلیون بسته افطاری در لبیک به توصیه رهبری ، پخش 400 تن برنج ایرانی برای پخت غذای گرم

به گزارش هنجس بلاگ، معاون بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی، از توزیع 1.5 میلیون وعده غذایی در قالب پک افطاری ساده و تامین برنج بیش از 2 میلیون پرس وعده غذایی گرم میان خانوارهای محروم و نیازمند خبرداد.

توزیع 1.5 میلیون بسته افطاری در لبیک به توصیه رهبری ، پخش 400 تن برنج ایرانی برای پخت غذای گرم

مهندس منصوری مدیرعامل بنیاد علوی در این باره به خبرنگاران، گفت: با توجه به اینکه به خاطر شیوع ویروس کرونا سفره های افطاری در مساجد، هیأت ها و محلات جمع شده است، گروه های جهادی با حمایت بنیاد مستضعفان جهت حفظ سنت افطاری دادن 1.5 میلیون وعده غذایی در قالب بسته افطاری ساده را در شرایط کاملاٌ بهداشتی میان خانواده های نیازمند و محروم توزیع خواهند کرد.

منصوری ضمن اعلام خبر توزیع 1.5 میلیون بسته افطاری ساده، اضافه کرد: ارزش کل پک ها 21 میلیارد تومان است و سعی شده است که در لبیک به توصیه رهبر معظم انقلاب این حرکت ساده وبه دور از حرکات مصرفانه و ریخت و پاش صورت پذیرد.

معاون بنیاد مستضعفان انقلاب سلامی همچنین از تامین برنج دومیلیون پرس وعده غذایی گرم خبرداد و اضافه کرد: 400 تن برنج مرغوب ایرانی نیز به منظور تامین دو میلیون پرس وعده غذایی گرم برای نیازمندان، با ارزشی بالغ بر 9 میلیارد تومان در اختیار گروه های جهادی و مردمی قرار خواهد گرفت.

مدیرعامل بنیاد در ادامه اضافه کرد: این خدمت رسانی از شب اول ماه مبارک رمضان آغاز شده و تا پایان این ماه مبارک ادامه خواهد داشت، از همین رو پیش بینی می شود که 3/5 میلیون وعده غذایی و یا بسته افطاری با ارزشی بالغ بر 30 میلیارد تومان میان محرومان و نیازمندان سراسر کشور توزیع شود.

شیرگاه نیوز: شیرگاه نیوز | آخرین اخبار و رویدادهای روز دنیا

دور زمین: دور زمین: سفر به دور زمین هیچوقت اینقدر آسون نبوده!

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 20 مرداد 1400 بروزرسانی: 20 مرداد 1400 گردآورنده: henjesblog.ir شناسه مطلب: 2958

به "توزیع 1.5 میلیون بسته افطاری در لبیک به توصیه رهبری ، پخش 400 تن برنج ایرانی برای پخت غذای گرم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "توزیع 1.5 میلیون بسته افطاری در لبیک به توصیه رهبری ، پخش 400 تن برنج ایرانی برای پخت غذای گرم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید