توضیح کامل قلعه نویی درباره مذاکراتش با استقلال

به گزارش هنجس بلاگ، سرمربی تیم فوتبال گل گهر سیرجان گفت: امسال 8 تا 9 امتیاز ار داوری ضرر کردم، اگر ما از داوری سود بردیم تا آخر عمر محرومم کنند.

توضیح کامل قلعه نویی درباره مذاکراتش با استقلال

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرنگاران، امیر قلعه نویی سرمربی گل گهر سیرجان در مصاحبه با تهران ورزشی در مورد ورورد واکنس کرونا گفت: شرایط حاد است. عید نوروز بزرگترین عید ما ایرانی ها است و گرامی داشت آن واجب است، ولی مهمتر از همه، سلامتی مردم است. از دولتمردان هم خواهش می کنم بحث واردات واکسن با کیفیت را پیگیری کنند تا دغدغه مردم برطرف شود.

وی ادامه داد: ببینید من چند هفته است کنار تیمم نیستم؟ از آقای حسن زاده رئیس کمیته انضباطی و اعضای این کمیته تشکر می کنم. حکمی که علیه من دادند را قبول می کنم. بنده گفتم ایراد از خودم است و ایرادم را بگویید تا اصلاح کنم. وقتی اشتباه (داوری) تکرار شود، دیگر اشتباه نیست و می شود تصمیم. در چند بازی پشت سر هم با تیم های مختلف این اشتباهات برای من تکرار می شود.

سرمربی گل گهر اضافه نمود: آقای حسن زاده! آقای رضا جاودانی! (رئیس و عضو کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال) آن روز در جلسه ای در فضای محبت آمیز قرار شد دوستان فیلم بیاورند و من هم فیلم بیاورم. توقعم از حسن زاده این بود می گذاشت فیلم ها می آمد و می دیدیم ادله چه کسی محکم تر است. به گفته کارشناسان و نه من، از هفت، هشت پنالتی که علیه ما گرفتند، شش پنالتی اشتباه بوده است. می گوییم پنالتی هایی که علیه تیم ما به اشتباه گرفتند سهوی بوده؛ ما گل گهر هستیم و سال دوم در لیگ برتر را تجربه می کنیم. وقتی گل ما بازی با تراکتور گرفته نمی شود شیرازه تیم از هم می پاشد. وقتی در دقیقه نود همان بازی پنالتی گرفته نمی شود چه کار می شود کرد؟

وی اضافه نمود: دو بازی کنار تیمم نبودم. در جام حذفی هم کنار تیمم نیستم. آقای حسن زاده! این همه در حق من اشتباه سهوی اجرا شده است. چه کسی جوابگوی این همه اشتباهاتی که علیه من با تیم های مختلف مثل ذوب آهن، سپاهان و گل گهر شده، است؟ در همان بازی هایی هم که بردیم باز یکسری اشتباهات شده است. بازی با مس رفسنجان در بازی رفت یک گل سالم زدیم که داور خطا گرفت. هرچند آن بازی را بردیم.

قلعه نویی تایید کرد: آقای حسن زاده! ما گل گهر هستیم و تجربه تیم های فولاد، پرسپولیس، تراکتور، سپاهان و استقلال را نداریم. از شما یک خواهش دارم. در اولین برنامه اشتباهات داوری نیم فصل را دربیاورید و ببینید حداقل بین 8 تا 9 امتیاز ضرر کردیم یا نه. اگر این امتیازات را داشتیم الان کجای جدول بودیم؟ اگر از داوری سود بردیم تا آخر عمر مرا محروم کنید! حرف من فقط برای لیگ امسال است. اگرنه بگویید حکمی که به من داده اید اشتباه بوده است.

سرمربی گل گهر در مورد محرومیتش گفت: در همان برنامه گفتم اشتباه از من بوده و می خواهم خودم را اصلاح کنم. بعداً از داوران دلجویی کردم. چرا باید محروم شوم و در حساس ترین بازی های تیمم نباشم؟ در بازی با نساجی به گفته کارشناسان در بدترین شرایط یک پنالتی به ضرر ما گرفتند. به داور گفتم شما که دیدی پنالتی نبوده، ولی به من کارت داد و برابر پرسپولیس محروم شدم. هفته بعد کمیته انضباطی که در عدالتش شک ندارم رایی داد که در بازی جلوی سپاهان هم نبودم. بازی بعد در جام حذفی هم نیستم. باید چه کار کنم؟

وی اضافه نمود: باید عدالتی هم باشد. چطور به هر تیمی می روم اشتباهات داوری علیه من می شود؟ یک نمونه اش تکل سروش رفیعی است (در دوران حضور قلعه نویی و رفیعی در سپاهان) که هر دو تکل در زمین نقش جهان بود. یک تکل اخراج مستقیم می شود. مشابه همان تکل با شدت بیشتر خطا هم گرفته نمی شود. این یک مورد از پنجاه مورد است.

قلعه نویی در مورد جلسه اش در کمیته انضباطی بیان نمود: در یک فضای خوب با عبداللهی، جاودانی و سهرابی صحبت هایی کردیم. آنجا هم گفتم من می خواهم خودم را اصلاح کنم. گفتند شما اسم چند داور را در مصاحبه ات آوردی. از آن داوران دلجویی کردم، ولی بازهم محروم شدم.

سرمربی سابق استقلال در مورد پیشنهاد این تیم برای هدایت آبی پوشان گفت: به باشگاه گل گهر نامه زدند و هم مدیرعامل و رئیس هیات مدیره آن ها با من تماس گرفتند و نزدیک به نیم ساعت صحبت کردم. مثل همان بحث سپاهان و تیم ملی گفتم هرچه مدیران (گل گهر) بگویند. استقلالی ها نامه رسمی زدند که مخالفت شد. با همه وجودم کار می کنم. دوست ندارم کارم را وسط راه رها کنم.

او گفت: به فرهاد مجیدی تبریک می گویم. به پرویز مظلومی، حنیف عمران زاده، صمد مرفاوی و محمود فکری خسته نباشید می گویم. این قانون فوتبال است. به قول آقای حاج رضایی مربی اول باید درب خروج را پیدا کند. برای استقلال آرزوی موفقیت می کنم. تیم ما از نظر کیفیت بهترین بازی را انجام می دهد. امیدوارم اگر مسئله ای هست به خاطر من تیمم آسیب نبیند. از اشتباهات سهوی داوری نزدیک به 8 یا 9 امتیاز ضرر کردیم. این را با قاطعیت می گویم.

قلعه نویی در مورد بازی با مس رفسنجان، گفت: ما رکورد زدیم. 13 بار توپ را به تیرک زده ایم، ولی مجموعه داوری بسیار قضاوت کردند. حتی یک صحنه هم که مشکوک به پنالتی بود که بعداً فیلم را بازبینی کردیم. از کرمانشاهی داور مسابقه نهایت تشکر را می کنم. درست است دو امتیاز را از دست دادیم، ولی جایی که عدالت بوده وظیفه ما است که از آن ها تشکر کنیم.

وی در پایان گفت: عزیزان تحت تاثیر یکسری مسائل قرار نگیرند. ما در چهار پنج سال گذشته با تیم های مختلف از داوری آسیب دیدیم. ان شاءالله منِ قلعه نویی خودم را اصلاح کنم تا این عزیزان این نگاه را به من نداشته باشند.

شیرگاه نیوز: شیرگاه نیوز | آخرین اخبار و رویدادهای روز دنیا

دور زمین: دور زمین: سفر به دور زمین هیچوقت اینقدر آسون نبوده!

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 20 مرداد 1400 بروزرسانی: 20 مرداد 1400 گردآورنده: henjesblog.ir شناسه مطلب: 2748

به "توضیح کامل قلعه نویی درباره مذاکراتش با استقلال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "توضیح کامل قلعه نویی درباره مذاکراتش با استقلال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید