سروری: اصلاحات منتظر وعده های دروغ دموکرات ها است ، بازی اصلاح طلبان در نقش اپوزیسیون دولت

به گزارش هنجس بلاگ، دبیر شورای ائتلاف نیرو های مردمی انقلاب گفت: سران این جناح سیاسی فکر می کنند که با انتقاد های تند از دولت، می توانند بار هزینه های ناکارآمدی دولت را از روی دوش خود بردارند.

سروری: اصلاحات منتظر وعده های دروغ دموکرات ها است ، بازی اصلاح طلبان در نقش اپوزیسیون دولت

پرویز سروری دبیر شورای ائتلاف نیرو های انقلاب در مصاحبه با خبرنگار حوزه احزاب خبرنگاران، با بیان اینکه اصلاحات دوباره جهت اشتباه را انتخاب کرده است، گفت: اصلاح طلبان بازهم نگاه خود را به بیرون از مرز ها دوختند و امید دارند که ترامپ پیروز انتخابات آمریکا نشود. آقایان منتظر وعده های دروغ دموکرات ها هستند.

وی ادامه داد: اصلاحات با مطرح کردن مذاکرات به دنبال فریب افکار عمومی است و تلاش دارد که خود را در نقش اپوزیسیون دولت نشان دهد.

سروری با تأکید بر اینکه نقش اصلاح طلب ها در شکل گیری و خسارت های وارده از جانب دولت روحانی غیرقابل انکار است، گفت: سران این جناح سیاسی فکر می کنند که با انتقاد های تند از دولت، می توانند بار هزینه های ناکارآمدی دولت را از روی دوش خود بردارند.

دبیر شورای ائتلاف نیرو های انقلاب شرح داد: اصلاحات امید دارد که حافظه کوتاه مدت مردم در انتخابات ریاست جمهوری 1400 از بین برود و با فریب افکار عمومی پیروز انتخابات شود.

وی اضافه نمود: یقیناً گزینه نهایی اصلاح طلبان برای انتخابات 1400، یک اصلاح طلب تمام عیار است و اگر به این نتیجه برسند که رأی عموم جامعه را ندارند از گزینه های بینابینی استفاده می کنند.

عضو شورای مرکزی جمعیت رهپویان تأکید کرد: این جناح سیاسی با مطرح کردن اسامی افراد مختلف برای کاندیداتوری، می خواهد میزان استقبال افکار عمومی و پایگاه رأی آنان را بسنجد.

سروری گفت: اصلاح طلبان می توانستند با وجود هاشمی رفسنجانی از گزینه واسط یا بینابینی استفاده کنند اما حال که خلأ هاشمی را دارند، انتخاب این گزینه آب در هاون کوبیدن است. اصلاحات نه پایگاهی در میان نیرو های انقلاب دارد و نه مورد اعتماد جریان بدنه خود است.

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 20 مرداد 1400 بروزرسانی: 20 مرداد 1400 گردآورنده: henjesblog.ir شناسه مطلب: 1078

به "سروری: اصلاحات منتظر وعده های دروغ دموکرات ها است ، بازی اصلاح طلبان در نقش اپوزیسیون دولت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سروری: اصلاحات منتظر وعده های دروغ دموکرات ها است ، بازی اصلاح طلبان در نقش اپوزیسیون دولت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید