اخبار سیاسی

روش های آنی برای کنترل خشم

خشم و عصبانیت احساسی طبیعی است اما چیزی که مهم است کنترل کردن آن است قبل از هر حرفی نفسی عمیق بکشید و به حرفی که می خواهید بزنید خوب فکر کنید.

12 آذر 1399

خبرنگاران 30 درصد از آموزش های دانشگاهی باید در جهت مهارت آموزی تغییر یابد

زنجان - خبرنگاران - معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: با توجه به اهمیت مهارت آموزی انتظار داریم 30 درصد و معادل 40 واحد درسی دانشگاه ها در راستای آموزش های فنی و حرفه ای تغییر یابد.

10 آذر 1399

انتخابات در زمان مقرر برگزار می شود

به گزارش خبرنگاران به نقل از المعلومه، دولت عراق به اخبار مربوط به احتمال به تعویق افتادن زمان برگزاری انتخابات پارلمانی در این کشور واکنش نشان داد.

5 آذر 1399

احتمال تعویق انتخابات پارلمانی عراق قوت گرفت

ایرنا نوشت: دو نماینده مجلس عراق از احتمال تعویق انتخابات زودهنگام این کشور خبر دادند که براساس برنامه قرار است، ماه ژوئن (خرداد - تیر ماه) سال آینده برگزار شود.

4 آذر 1399

وزیر بهداشت به ارومیه رفت

خبرنگاران : سعید نمکی و هیات همراه به منظور آنالیز شرایط شیوع گسترده ویروس کرونا در آذربایجان غربی به ارومیه سفر نموده است.

3 آذر 1399

همسان سازی تبعیض آمیز حقوق بازنشستگان

خبرنگاران : موضوع همسان سازی حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی و کشوری، به محل اعتراض بازنشستگان تامین اجتماعی تبدیل شده است. زیرا، گفته می گردد که در افزایش حقوق بازنشستگان تبعیض دیده می گردد.

30 آبان 1399

اعتراض به خشونت پلیس تایلند با رنگ پاشی (

معترضان تایلند از رفتار خشن پلیس و رد اصلاحات قانون اساسی خشمگین هستند.

30 آبان 1399

کتابی که صد منبع موثق تاریخی را برای اثبات خلیج فارس معرفی می کند

خبرنگاران سیده حلیمه موسوی پژوهشگر: خلیج همیشه فارس نقشی زرّین بر پیکر ایران، نیلگون و روان، درخشان و جاودان... از گرانیّ و بهایش دنیا را محو تماشای خود کرده است.

29 آبان 1399

مقام سابق دولت ترامپ: او پرعیب ترین شخصی است که تا به امروز دیده ام

رئیس سابق ستاد کارکنان کاخ سفید از رئیس جمهور آمریکا به عنوان فردی به شدت متقلب و فریبکار نام برد و تأکید کرد که رأی دهندگان آمریکایی باید قبل از انتخاب رئیس جمهور آینده خود بیشتر فکر کنند.

29 آبان 1399

ارائه گزارش اقدام های وزارت نفت پیرامون سرمایه انسانی به کمیسیون انرژی مجلس

پیرو نشست مشترک معاون وزیر نفت در توسعه مدیریت و سرمایه انسانی با اعضای کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی در مهرماه سال جاری، گزارشی از اهم اقدام ها در حوزه سرمایه انسانی وزارت نفت تهیه و برای استحضار، به ریاست این کمیسیون ارائه شد.

28 آبان 1399

آمار واقعی مرگ و میر کرونا چقدر است؟

معاون وزیر بهداشت گفت: تست های تشخیصی کرونا فقط تا 50 درصد قادر به تشخیص ویروس این بیماری در بدن هستند به همین جهت تعداد واقعی مبتلایان و فوتی ها تقریبا دوبرابر و نیم آمار رسمی است.

26 آبان 1399

مشکل اصلی توافق صلح آذربایجان و ارمنستان چیست؟

مایکل روبین* محقق و پژوشگر در اندیشکده آمریکن اینترپرایز در مقاله ای برای اندیشکده نشنال اینترست، انعقاد توافق آتش بس میان آذربایجان و ارمنستان را سرآغاز فصل جدیدی از تنش ها میان دو کشور در آینده نزدیک توصیف نموده است. وی در این رابطه می نویسد:

25 آبان 1399

وزیر صمت: قیمت دستوری صنعت خودرو کشور را با زیان هنگفت رو به رو نموده است

خبرنگاران : وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: قیمت های دستوری، صنعت خودرو کشور را با زیان هنگفت روبرو نموده است.

24 آبان 1399

جزئیات افزایش حقوق کارکنان غیر هیئت علمی دانشگاه ها اعلام شد

معاون اداری اقتصادی وزارت علوم اقدامات صورت گرفته در مورد افزایش حقوق و مزایای کارکنان غیر هیئت علمی دانشگاه ها را تشریح کرد.

22 آبان 1399

خبرنگاران راههای توسعه همکاری های اقتصادی ایران و بلاروس بررسی شد

تهران - خبرنگاران - سفیر جمهوری اسلامی ایران در بلاروس در دیدار با پیوتر پارکخومچیک وزیر صنایع و رییس طرف بلاروسی کمیسیون مشترک همکاری های اقتصادی بین ایران و بلاروس، آخرین شرایط همکاری های دو کشور در بخش های مختلف اقتصادی و راههای توسعه و تحکیم این...

21 آبان 1399

امضای توافق همکاری نظامی میان مراکش و آمریکا

وزیر دفاع آمریکا در جریان سفر به مراکش توافق همکاری نظامی 10 ساله با این کشور امضا کرد.

19 آبان 1399

رایزنی وزرای خارجه آمریکا و عراق درباره بستن سفارت واشنگتن

به گزارش خبرنگاران به نقل از اخبار العراق، مایک پمپئو وزیر خارجه آمریکا روز گذشته با فؤاد حسین همتای عراقی خود در مورد تحولات امنیتی عراق و مسأله بستن سفارت آمریکا در بغداد رایزنی کرد.

17 آبان 1399

کرونا سرعت پژوهش دانشگاه ها را کم نموده است، دانشجویان کارهای نوشتن سرانجام نامه را زودتر شروع نمایند

منصور غلامی گفت: ویروس کرونا بر فرایند پژوهش در دانشگاه ها اثر گذاشت و چند ماه فعالیت دانشجویان تحصیلات تکمیلی که بخش مهمی از فعالیت های تحقیقاتی را در دانشگاه انجام می دادند، متوقف کرد.

13 آبان 1399

آغاز پیاده روی بانوی توریست ایرانی از شهرسوخته سیستان

به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی سیستان و بلوچستان، مجتبی میرحسینی امروز هفتم مهرماه 99 اظهار کرد: اولین بانوی جهان گرد ایرانی با حضور در استان سیستان و بلوچستان سفر خود را به دور جهان از شهر سوخته با شعار به نام عشق، دوستی...

12 آبان 1399

پامپئو: تحریم های شرکت کشتیرانی ایران از امروز اجرایی شد

وزیر امور خارجه آمریکا امروز دوشنبه گفت که تحریم های شرکت کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران اجرایی شده است.

11 آبان 1399
تعداد: (222)