سطح اشغال هتل های استان همدان زیر یک درصد است

به گزارش هنجس بلاگ، مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان همدان گفت: مردم تخلف واحدهای اقامتی مسافر پذیر در استان همدان را گزارش دهند.

سطح اشغال هتل های استان همدان زیر یک درصد است

به گزارش هنجس بلاگ به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی همدان، علی مالمیر دوشنبه 4 فروردین 99 در صحن شورای شهر همدان بابیان اینکه مجموع تخت های اقامتی دارای مجوز 4030 تخت است و در روز دوم فروردین ماه مجموع تخت اشغال شده 9 تخت بود که نمی توانستیم آن ها را مسافر نوروزی بدانیم، گفت: در بازدید از مرکز اقامت گنج نامه نیز فردی به علت بازسازی منزلش خانواده را در هتل گنج نامه مستقر نموده بود.

او بابیان اینکه در باغ ها بیشتر شاهد حضور مسافر هستیم و در حال حاضر سطح اشغال هتل های استان همدان حتی یک درصد هم نیست درحالی که سال گذشته بیش از 95 درصد بود، گفت: اگر ستاد مقابله با کرونا به این تصمیم برسد که هتل ها باید تعطیل شوند این کار انجام خواهد شد.

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان همدان خانه مسافرها را از حوزه های پر چالش برشمرد و بابیان اینکه از روز اول 140 خانه مسافر را بازدید کردیم که بیشتر آن ها خالی بودند و حدود 10 خانه، مسافر داشتند که با یاری نیروی انتظامی و نیروی قضائی پلمب شدند.

او با بیان اینکه غالب خانه مسافرها آنالیز شده و شماره تلفنی نیز پیش بینی شده تا مردم موارد تخلف خانه مسافرها را گزارش دهند و بر اساس تماس های برقرارشده گشت میراث فرهنگی به آدرس داده شده اعزام می گردد، گفت: روزانه حداقل 25 تماس با شماره تلفن پیش بینی شده برقرار می گردد که حدود پنج تا شش مورد از آن ها آدرس را در اختیار قرار می دهند.

مالمیر بابیان اینکه پلیس فتا نیز در فضای مجازی وارد عمل شده و ارتباط مسافران با اجاره دهندگان خانه مسافرها در فضای مجازی قطع شده است، گفت: تعداد مسافران حاضر در همدان اندک است و کسانی که دیده می شوند بیشتر مقیم سایر استان ها و همدانی هستند.

منبع: میراث آریا
انتشار: 23 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 23 اردیبهشت 1399 گردآورنده: henjesblog.ir شناسه مطلب: 515

به "سطح اشغال هتل های استان همدان زیر یک درصد است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سطح اشغال هتل های استان همدان زیر یک درصد است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید