سهام عدالت شما چند میلیون می ارزد؟

به گزارش هنجس بلاگ، یک ماهی می شود که سهامداران عدالت در تکاپو برای انتخاب روش مدیریت و نقدشوندگی سهامشان هستند. عده ای هستند که با انتخاب روش مستقیم قصد فروش این سهام را دارند. اما باید متذکر شد که تعداد 13 میلیون و 500 هزار نفری که تا به امروز سهام عدالت خود را به روش مستقیم مدیریت خواهند کرد فعلا قادر به فروش 30 درصد سهامشان خواهند بود.

سهام عدالت شما چند میلیون می ارزد؟

به گزارش باشگاه خبرنگاران، این سهام از دو روش قابلیت فروش دارد. بانک ها و سازمان بورس زمینه فروش این 30 درصد را برای سهامداران فراهم کرده اند، تا به امروز هم تنها یک درصد یعنی 500 هزار نفر اقدام به فروش این 30 درصد کرده اند. اما این سوال مطرح می شود که 30 درصد سهام عدالت دقیقا چه مبلغی می شود؟

در این راستا، درگاه اینترنتی www.sahamedalat.ir به منظور مشاهده اطلاعات صورت شرایط دارایی سهام عدالت برای سهامدارانی که قبلا روش سهامداری مستقیم را انتخاب کرده اند، توسط شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه طراحی شده است.

آنطور که این سامانه برای دارندگان سهام عدالت محاسبه کرده است، دارندگانی که سهام آن ها دارای ارزش 500 هزار تومانی در سال 85 بوده هم اکنون دارای سهامی با رازش 8 میلیون تومان هستند که 30 درصد این سهام رقمی ما بین 2 تا 2 میلیون و 500 هزار تومان است، البته گفتنی است که این اعداد نسبت به ارزش روز سهام ها متغیر است.

همچنین ارزش سهام عدالت افرادی که ارزش سهامشان یک میلیون تومانی در سال 85 بوده است هم اکنون بالغ بر 16 میلیون تومان برآورد شده است که 30 درصد آن بالغ بر 4 میلیون و 800 هزار تومان خواهد بود.

گفتنی است، مسئولان و کارشناسان دولتی مردم را به سهامداری در بورس تشویق کرده و معتقدند بهتر است سهام عدالت خود را به فروش نگذارند.

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

منبع: فرارو
انتشار: 20 مرداد 1400 بروزرسانی: 20 مرداد 1400 گردآورنده: henjesblog.ir شناسه مطلب: 1084

به "سهام عدالت شما چند میلیون می ارزد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سهام عدالت شما چند میلیون می ارزد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید