کسب و کار

خبرنگاران جریمه شرکت آمریکایی به اتهام نقض تحریم های ایران

تهران- خبرنگاران- وزارت خزانه داری آمریکا سه شنبه شب یک شرکت در پنسیلوانیا را به اتهام نقض تحریم های ایران مجبور به پرداخت جریمه 824 هزار دلاری کرد.

30 شهریور 1399

تمدید استقلالی ها با مهاجم محبوب

تابستان سال گذشته هنگامی که یک بازیکن تنومند و سیه چرده به نام شیخ دیاباته به جمع نفرات استقلال اضافه شد، اغلب طرفداران این تیم با نگاه تردیدآمیز به سطح توانایی های او می نگریستند و نمایش ضعیف این بازیکن در هفته های آغازین فصل جاری هم مزید بر علت شد تا...

24 شهریور 1399

خبر خوش رئیس سازمان بورس برای بازارهای سرمایه

خبرنگاران: هیات وزیران، امروز مصوب کرد تا تمامی دستگاه های اجرایی به منظور افزایش سهام شناور آزاد (حداقل 25 درصد) شرکت های تابعه، شرکت های دولتی، شرکت های تابع نهادهای عمومی غیردولتی، سازمان ها و صندوق های بازنشستگی همکاری های لازم را با وزارت...

21 شهریور 1399

خبرنگاران 35 درصد مازندرانی ها مدیریت سهام عدالتشان را به دست گرفتند

ساری - خبرنگاران - بر اساس اعلام اتحادیه تعاونی های سهام عدالت کشور ، 35 درصد مازندرانی های دارای سهام عدالت با انتخاب روش مستقیم ، مدیریت سهامشان را خودشان در اختیار گرفته اند.

17 شهریور 1399

سامانه آموزش مجازی گردشگری راه اندازی شد

مدیرکل دفتر آموزش و مطالعات گردشگری از راه اندازی سامانه یکپارچه آموزش مجازی گردشگری اطلاع داد.

7 شهریور 1399

خبرنگاران استان اصفهان در بحث خوشه های صنعتی فعال تر گردد

اصفهان- خبرنگاران- معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: ظرفیت استان اصفهان در بحث خوشه های صنعتی بسیار بالا است که انتظار می رود در این زمینه فعال تر گردد.

6 شهریور 1399

فوبیای کرونا چیست؟ شاید شما هم مبتلا باشید

خبرنگاران: بعضی ها را اگر کرونا نکشد، حتما ترس هایش خواهد کشت، حکایت افراطی ها و وسواسی ها را در این مطلب آورده ایم.

3 شهریور 1399

جزئیاتی تازه از کتاب بولتون علیه ترامپ

در ادامه انتشار بخش های مهم نسخه ای از کتاب مشاور امنیت ملی سابق دونالد ترامپ که حول اتفاقات بین سال های 2018 و 2019 می چرخد، جان بولتون اتهامات زیادی را به رئیس جمهوری آمریکا وارد کرده است.

25 مرداد 1399

رشوه های این پرونده به 200 میلیارد تومان می رسد ، ماجرای عکاسخانه دختر آقای طبری

نماینده دادستان در شرح پرونده اکبر طبری و همدستانش گفت که حجم مبالغ رشوه پرداخت شده در این پرونده شاید به 200 میلیارد تومان برسد.

24 مرداد 1399

پژوهش پیش بینی فرایند کسب و کارهای خدمات گردشگری در دوران پسا کرونا انجام شد

در پژوهشی که از سوی شورای پژوهشی اتاق بازرگانی و کشاورزی فارس با همکاری دانشگاه شیراز با توجه به شیوع گسترده بیماری کرونا در دنیا صورت گرفته است، کسب و کارهای گردشگری، ضررهای وارده از شیوع بیماری و نیز ارائه بعضی مدل ها و راهبردهای پیشنهادی برای برون...

22 مرداد 1399

امکان فروش نمونه خون بند ناف فراهم می شود، صدور بیمه نامه پیوند سلول های بنیادی

مدیر عامل بانک خون بندناف رویان گفت: بیمه نامه پیوند سلول های بنیادی صادر می شود و افراد این بیمه نامه را تهیه می کنند و هر زمان که به سلول بنیادی نیاز داشتند، بیمه هزینه پیوند و تامین سلول را پرداخت خواهد کرد. ...

21 مرداد 1399

مشتریان بانک اطلاعاتی ویژه بورس چه کسانی هستند؟

تعارض منافع در اقتصاد ایران پدیده مرسومی است که گرچه سویه های مثبتی می تواند داشته باشد در عین حال می تواند زمینه ساز فساد شود. این روز ها که تنور بازار بورس داغ است، تعارض منافع در این بازار هم رایج تر و گسترده تر از قبل شده؛ افراد و گروه هایی که به واسطه...

14 مرداد 1399

واکنش رایتل به خبر افشای اطلاعات 5.5 میلیون مشترک این اپراتور

رایتل در خصوص موضوع انتشار اطلاعات 5.5 میلیون مشترک رایتل گفت: مشترکین رایتل بزرگترین سرمایه ما هستند و همچنین حفظ محرمانگی و حریم خصوصی مشترکین از اصول اولیه و قطعی رایتل است و اخبار منتشره درخصوص درخواست فرد باجگیر از رایتل کذب محض است.

14 مرداد 1399

لغو یا معوق شدن تمام اجرا های 2020 کمپانی تئاتر رویال شکسپیر

قرنطینه ادامه دار بریتانیا و راهبرد های حفظ فاصله گذاری اجتماعی توسط دولت موجب شد تا کمپانی رویال شکسپیر در بقیه سال 2020 برنامه ای نداشته باشد.

14 مرداد 1399

حمام مهدی قلی بیک یا حمام شاه مشهد، عکس

یکی از عظیم ترین حمام های ایران که در شهر مشهد ساخته شده است، حمام مهدی قلی بیک یا حمام شاه مشهد میباشد که بازدید کنندگان با ورود به درون این حمام تاریخی، با ساختاری بسیار زیبا از حمام های قدیمی رو به رو خواهند شد.

13 مرداد 1399

و بالاخره مشتری رسمی برای مهدی طارمی

مهدی طارمی در اولین فصل حضورش در فوتبال اروپا به تیم نه چندان مطرح ریوآوه پرتغال رفت، اما عملکرد خوبش در یک نیم فصل کافی بود تا تیم های مهمی خواستار به خدمت گرفتنش شوند.

5 مرداد 1399

ربیعی: اعضای دولت هیچ دخالتی در چینش کمیسیون ها و هیأت رئیسه مجلس جدید نخواهند کرد

سخنگوی دولت گفت: جهش فراوری و افزایش اشتغال از اولویت های دولت در همکاری با مجلس جدید است.

22 تیر 1399

کاهش قیمت میوه در بازار همدان

رئیس اتحادیه میوه و تره بار همدان از کاهش قیمت پرتغال، گوجه سبز و خیار در بازار همدان خبر داد و اظهار داشت: قیمت میوه و تره بار نسبت به سال 98 کاهش پیداکرده است.

16 تیر 1399

جزئیات جدید از خودکشی دردناک عمران روشنی مقدم

با گذشت چهار روز از خودکشی دردناک عمران روشنی مقدم واکنش به این حادثه غم انگیز همچنان ادامه دارد. این کارگر نفتی در هویزه به دلیل مسائل اقتصادی خودش را حلق آویز کرد. در پی وقوع این ماجرا وزیر نفت دستور رسیدگی فوری به این حادثه را صادر کرد.

13 تیر 1399

چگونه سرسبزی باغچه را با تکنولوژی مدیریت کنیم؟

این روز ها بسیاری از افراد در خانه های آپارتمانی و کوچک زندگی می نمایند و در نتیجه به باغچه های عظیم دسترسی ندارند. اما به نظر می رسد تکنولوژی راهکاری برای حل این مشکل دارد.

8 تیر 1399
تعداد: (86)