شرایط پیونگ یانگ عادی به نظر می رسد، رهبر کره شمالی بر مسند کار است

به گزارش هنجس بلاگ، خبرگزاری یونهاپ کره جنوبی روز سه شنبه به نقل از این وزارتخانه آورده است رسانه های کره شمالی روزانه گزارش هایی درباره رهبر کره شمالی و رسیدگی او به مسایل کشوری منتشر می نمایند.

شرایط پیونگ یانگ عادی به نظر می رسد، رهبر کره شمالی بر مسند کار است

به گزارش گروه سیاسی خبرنگاران، کیم ایون چول وزیر وحدت کره جنوبی هم در مصاحبه ای تاکید نمود که بر اساس گزارش این رسانه ها، شرایط عادی به نظر می رسد و رهبر کره شمالی زمام کار را در اختیار دارد.

خبرگزاری یونهاپ کره جنوبی روز سه شنبه به نقل از این وزارتخانه آورده است رسانه های کره شمالی روزانه گزارش هایی درباره رهبر کره شمالی و رسیدگی او به مسایل کشوری منتشر می نمایند.

اگرچه کیم در دو هفته گذشته در ملاء عام ظاهر نشده است، اما رسانه های کره شمالی برنامه کاری روزانه وی را همچنان منتشر می نمایند.

وزیر وحدت کره جنوبی توضیح داد که پس از حضور رهبر کره شمالی در نشست دفتر سیاسی، رسانه های کره شمالی همیشه برنامه های کاری کیم جونگ اون را منتشر نموده اند و اوضاع کشور طبق معمول در جریان است.

رسانه های کره شمالی این روز ها درباره مکان رهبر کره شمالی و سلامت وی گزارشی نداده اند، اما اخبار مربوط به ارسال هدایای مردمی و نامه های دیپلماتیک از سوی وی را منتشر نموده اند.

در این مدت رسانه های غربی و منطقه گزارش هایی در باره رهبر کره شمالی منتشر و احتمالاتی، چون عمل جراحی، زخمی شدن در آزمایش موشکی، مرگ مغزی و حتی درگذشت کیم جونگ اون منتشر نموده اند که صحت هیچیک تایید نشده است.

خبرگزاری کره شمالی دیروز دوشنبه گزارش کرد که رهبر کره شمالی یک پیغام تبریک برای رییس جمهوری آفریقای جنوبی ارسال نموده است.

کانگ کیونگ وا وزیر خارجه کره جنوبی در نشست پارلمانی گفت که هیچ مورد غیرعادی از کره شمالی دیده نشده است کشورش همه تحولات را به طور دقیق زیر نظر دارد و اخبار مربوط به رهبر کره شمالی را رصد می نماید.

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 20 مرداد 1400 بروزرسانی: 20 مرداد 1400 گردآورنده: henjesblog.ir شناسه مطلب: 771

به "شرایط پیونگ یانگ عادی به نظر می رسد، رهبر کره شمالی بر مسند کار است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شرایط پیونگ یانگ عادی به نظر می رسد، رهبر کره شمالی بر مسند کار است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید