علی نژاد: فدراسیون کشتی درباره بنا تصمیم می گیرد، امیدواریم تعلیق جودو برداشته شود

به گزارش هنجس بلاگ، معاون وزیر ورزش گفت: فدراسیون تکواندو یکی از برترین فدراسیون های ایران بوده و هر جایی که با برنامه و فکر انجام شود موفقیت ها به دست می آید.

علی نژاد: فدراسیون کشتی درباره بنا تصمیم می گیرد، امیدواریم تعلیق جودو برداشته شود

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، مهدی علی نژاد گفت: گزارش عملکرد خوبی از تکواندو ارائه شد. گزارش حسابرس هم نشان داد شرایط مطلوب بوده است. فدراسیون تکواندو یکی از برترین فدراسیون های ایران بوده است. هر جایی که با برنامه و فکر انجام شود موفقیت ها به دست می آید.

وی ادامه داد: فدراسیون تکواندو توفیقات خوبی داشته است. در نهایت برنامه های سال 99 به تصویب رسید. با اعلام فدراسیون جهانی تکواندو ایران یکی از بهترین فدراسیون های ملی انتخاب شد که توفیق بزرگی بود و من این موفقیت را به خانواده تکواندو تبریک می گویم. تکواندو شرایط خوبی دارد و جزو فدراسیون های پرافتخار، سرپا و با انسجام است.

معاون وزیر ورزش درباره اینکه تکواندو جزو برترین ها بود و با چه المانی این انتخاب اجرا شده، گفت: مدیریت باثباتی در طول این سالها به همراه یک تیم قوی بوده که در حوزه فنی و مدیریت خوب کار کرده اند. همکاری استان ها و همگرایی به همراه حمایت وزارت و کمیته باعث موفقیت این فدراسیون شده است.

علی نژاد درباره اعزام کنندگان جودو به دادگاه بین المللی ورزش، گفت: با تمهیداتی که انجام شد، با تلاش های وزارت ورزش و وزارت خارجه ویزا صادر شد. شما می دانید ویزاهای کشورهای اروپایی به راحتی صادر نمی شود و اگر صادر شود باید افراد 14 روز در قرنطینه باشند که این امکان فراهم نبود. دریافت ویزا کار بسیار دشواری بود. جا دارد از وزارت خارجه تشکر کنم آنها به ما کمک کردند و ویزاها صادر شد. لایحه خوبی تهیه شده است و حتما دوستانی که می فرایند تلاش می کنند از حقوق ایران دفاع کنند اما باید ببینیم شرایط دادگاه به چه صورت خواهد بود. نمی توانیم از سوی دادگاه قضاوت کنیم اما امیدواریم تعلیق و ظلمی که به خانواده جودو شده برداشته شود.

وی همچنین درباره رفتن بنا، شرح داد: رفت و آمد مربیان و انتصاب آنها در حوزه وزارت ورزش نیست. فدراسیون ها مستقل تصمیم گیرنده هستند. دبیر به اوضاع مسلط است. او هم مدیر است و هم قهرمان. مطمئن هستم فدراسیون کشتی بهترین تصمیم را خواهد گرفت.

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 20 مرداد 1400 بروزرسانی: 20 مرداد 1400 گردآورنده: henjesblog.ir شناسه مطلب: 1765

به "علی نژاد: فدراسیون کشتی درباره بنا تصمیم می گیرد، امیدواریم تعلیق جودو برداشته شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "علی نژاد: فدراسیون کشتی درباره بنا تصمیم می گیرد، امیدواریم تعلیق جودو برداشته شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید