ماجرای خداحافظی تتلو از موسیقی؛ اینبار جدی بگیریم؟

به گزارش هنجس بلاگ، اوایل هفته بود که امیر تتلو اعلام نمود تمام شده است و از خوانندگی خداحافظی می کند. تتلو گفت آخرین آهنگ او قسم بوده و بعد از آن هر کاری بیرون داده است مربوط به قبل است. تتلو از هواداران و شرایط شکایت کرد و تمام محتویات کانال تلگرامی خود از آهنگ ها و عکس ها و… را پاک کرد و اکنون کانال امیر تتلو با یک میلیون و دویست هزار دنبال کننده خالی است!

ماجرای خداحافظی تتلو از موسیقی؛ اینبار جدی بگیریم؟

در این رابطه بهمن بابازاده خبرنگار حوزه موسیقی در توئیتر خود نوشت: شاید باورتان نگردد ولی تتلو کانال تلگرامی اش با یک میلیون و دویست هزار عضو را بست و با توهین به اعضای کانال،گفت از موسیقی خداحافظی کرده است!

گلایه تتلو از هوادارانش

پس از ناکامی تتلو برای بازگشت به اینستاگرام او یک شبکه اجتماعی دیگری را برای ارتباط با مخاطبان خود انتخاب کرده است. تتلو در کانال تلگرام خود از همه هوادارانش خواست که اینستاگرام را ترک کرده و به یوتیوب بپیوندند. تتلو امیدوار بود که بتواند از کانال خود در یوتیوب درآمد هم کسب کند اما این اتفاق نیفتاد.

تتلو و خودکشی!

امیر تتلو پس از بسته شدن صفحه اینستاگرامش درکانال تلگرام خود اظهارنظر های آشفته ای داشت. تتلو از برخورد های اخیر با او شده است انتقاد کرد و نوشت: با این همه نادیده گرفته شدن باید تا حالا خودکشی می کردم، اما جراتش را ندارم.

او در پیامی که ساعتی بعد منتشر کرده، نوشت: من با کمترین امکانات و بدون تبلیغ موزیک منتشر می کنم و هیت می گردد و دیگران کلی امکانات هم دارند به کیفیت من نمی رسند.

او در پایان اضافه نمود: کاش من را بکشند تا این همه بی عدالتی را نبینم!

بازی تکراری خداحافظی تتلو از موسیقی

خداحافظی تتلو اولین خداحافظی او نیست. تتلو در یکی از آهنگ هایش هم می گوید خیلی وقتا کم آوردم خداحافظی کردم ولی بازم که اومدم.

از طرفی امیر تتلو بعد از آلبوم تتلیتی از عالم خوانندگی خداحافظی کرده بود اما دوباره برگشت، حالا باید منتظر ماند و دید که اینبار خداحافظی امیر تتلو چقدر جدی است و آیا تتلو دوباره به عرصه موسیقی و خوانندگی باز می گردد یا خیر؟

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

منبع: فرارو
انتشار: 20 مرداد 1400 بروزرسانی: 20 مرداد 1400 گردآورنده: henjesblog.ir شناسه مطلب: 993

به "ماجرای خداحافظی تتلو از موسیقی؛ اینبار جدی بگیریم؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ماجرای خداحافظی تتلو از موسیقی؛ اینبار جدی بگیریم؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید