مجری برنامه زاویه اخراج شد؟

به گزارش هنجس بلاگ، کیان عبداللهی، سردبیر خبرگزاری تسنیم از اخراج مجری برنامه زاویه که مهمانش به رئیس جمهوری توهین نموده بود، اطلاع داد.

مجری برنامه زاویه اخراج شد؟

او در این باره در توئیتی نوشت: ظاهراً حبیب رحیم پور ازغدی سردبیر ومجری-کارشناس برنامه زاویه اخراج شده است؛ امیدوارم این خبر واقعی نباشد امّا بعضی منابع میگویند این حکم قطعی شده است! این تصمیم عجیب فراتر از قربانی کردن یک فرد است و تبعات مهم برای امر تبادل نظر و اعتبار صداوسیما دارد.

عبداللهی در ادامه خطاب به علی عسگری رییس صداوسیما و معینی پور رئیس شبکه4 نوشت: آقای ازغدی در واکنش به اظهارات میهمان چه باید میکرد که نکرد؟ این تنبیه 2 معنادارد: 1-تبادل نظر برای صداسیما شوخیست، تا مسئله پیش بیاید سردبیر و مجری هوا میشوند! 2-مجریها لابد غیر از محکوم کردن اظهارات موهن، باید فنون رزمی هم بدانند و همانجا میهمان را ناک اوت نمایند!

حبیب رحیم پور ازغدی مجری برنامه زاویه برادر حسن رحیم پور ازغدی است.

هفته گذشته در یکی از قسمت های برنامه زاویه احمد دنیا عظیمی عضو هیأت علمی پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی در گفت: مسئولی می نشیند خانه و ممکن است پای منقل باشد و سر نمی زند به این طرف و آن طرف ببیند در مملکت چه می گذرد، حتی وزرایش نمی توانند با او تماس بگیرند، مسئول است؟

این سخنان جنجالی عظیم به پا کرد معاون حقوقی ریاست جمهوری خاطرنشان کرد که از صداوسیما شکایت می نماید.

نهایتا روز گذشته علی عسکری رییس سازمان صداوسیما نیز امروز از رییس جمهور و مردم به خاطر اظهارات کارشناس تلویزیون عذرخواهی کرد.

اما شورای نظارت بر سازمان صدا و سیما در مورد ادبیات توهین آمیز یکی از مهمانان برنامه زاویه شبکه چهار، ضمن تذکر از رئیس سازمان خواست با عوامل موثر برخورد قاطع کند.

معاون حقوقی ریاست جمهوری خاطرنشان کرد در این باره از صداوسیما شکایت می نماید.

شبکه چهارم سیما همان روز بیانیه ای صادر کرد اما در آن عذرخواهی از رییس جمهور صورت نگرفته بود. بیانیه مذکور دولت را راضی نکرد و نقدها از صداوسیما ادامه داشت.

گروه ساختمانی آبان: گروه ساختمانی آبان: بازسازی ساختمان و تعمیرات جزئی و کلی و طراحی ویلا و فضای سبز و روف گاردن، طراحی الاچیق، فروش درب های ضد سرقت را از ما بخواهید.

منبع: فرارو
انتشار: 20 مرداد 1400 بروزرسانی: 20 مرداد 1400 گردآورنده: henjesblog.ir شناسه مطلب: 2542

به "مجری برنامه زاویه اخراج شد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مجری برنامه زاویه اخراج شد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید