پاسخ رئیس دفتر رئیس جمهوری خطاب به منتقدان دولت

به گزارش هنجس بلاگ، تهران (پانا) - رئیس دفتر رئیس جمهوری خطاب به منتقدان دولت گفت اگر می خواهید، کار تبلیغاتی و انتخاباتی کنید و سفر بروید ولی این که در سفر، فقط شعار دهید و کار تبلیغاتی کنید و بگوئید فقط ما می توانیم کار انجام بدهیم، مردم می دانند که شما قبلا سرکار بودید و قبلا هم مسئولیت داشتید ولی هیچ کدام از این کارها را نتوانستید، انجام بدهید.

پاسخ رئیس دفتر رئیس جمهوری خطاب به منتقدان دولت

به گزارش برنا، محمود واعظی، رئیس دفتر رئیس جمهوری، در رابطه با توهین و بی احترامی ها از تریبون های مختلف به رئیس جمهوری گفت: افرادی که بی اخلاقی انجام می دهند و برخی دیگر هم در این بین سکوت می کنند، باید بدانند این بی اخلاقی ها تنها به رئیس جمهور نیست بعدا نوبت خودشان هم می شود. متاسفانه عده ای رقابت های تبلیغاتی و انتخاباتی را برای سال 1400 خیلی زود شروع کردند و در این بین، مردم ضرر می کنند. اجازه دهید کشور را اداره و مسائل مردم را حل کنیم.

واعظی ادامه داد: اگر می خواهید، کار تبلیغاتی و انتخاباتی کنید و سفر بروید ولی این که در سفر، فقط شعار دهید و کار تبلیغاتی کنید و بگویید فقط ما می توانیم کار انجام بدهیم، مردم می دانند که شما قبلا سرکار بودید و قبلا هم مسئولیت داشتید ولی هیچ کدام از این کارها را نتوانستید، انجام بدهید؛ مدعیان امروز، عملکردی روشن دارند. نمی خواهیم وارد این مقولات شویم.

رئیس دفتر رئیس جمهوری خطاب به منتقدان بیان نمود: شورای نگهبان، قانونی برای انتخابات ریاست جمهوری مشخص کرده است بنابراین در آن زمان تبلیغات خود را شروع کنند و از حالا از سمت ها و جایگاه های خود، برای تبلیغات استفاده نکنند.

او در پاسخ به این سوال که آیا چنین هجمه هایی در دولت های قبل هم سابقه داشته است، گفت: خیر آنقدر سابقه نداشته است.

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 20 مرداد 1400 بروزرسانی: 20 مرداد 1400 گردآورنده: henjesblog.ir شناسه مطلب: 1922

به "پاسخ رئیس دفتر رئیس جمهوری خطاب به منتقدان دولت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پاسخ رئیس دفتر رئیس جمهوری خطاب به منتقدان دولت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید