کشف 250 هزار عدد شامپو و نرم کننده تاریخ گذشته

به گزارش هنجس بلاگ، تهران (پانا) - رئیس کلانتری 211 قلعه نو از کشف 250 هزار شامپو و نرم کننده تاریخ گذشته در جنوب تهران خبر داد.

کشف 250 هزار عدد شامپو و نرم کننده تاریخ گذشته

به گزارش سایت پلیس، سرهنگ محمود منیر پیر اقوام گفت: پنجم شهریور ماه از مرکز فوریت های پلیسی 110 خبری مبنی بر اینکه فردی در روستای گل تپه کویر شامپوهای تاریخ گذشته را پس از لیبل زنی و تغییر تاریخ آن در بازار مصرف توزیع می کند، تیمی از ماموران کلانتری مسئولیت پرونده را بر عهده گرفتند.

این مقام انتظامی ادامه داد: در تحقیقات اولیه محل اعلامی و هویت این فرد شناسایی شد و تیمی از ماموران کلانتری برای بررسی موضوع به نشانی اعلامی اعزام شدند.

وی گفت: تحقیقات اولیه نشان از صحت خبر دریافتی داشت و ماموران در تحقیقات پلیسی به دست آوردند که مالک کارگاه مقدار زیادی شامپو و نرم کننده تاریخ مصرف گذشته از سطح شهر جمع آوری کرده و سپس با تاریخ گذاری آنها را به عنوان کالای سالم به بازار مصرف به قیمت و ارزش واقعی توزیع می کند.

کلانتر محله قلعه نو افزود: نتیجه تحقیقات انجام شده به مرجع قضائی انعکاس و دستور دستگیری متهم و بازرسی از مخفیگاه وی اخذ شد.

این مقام انتظامی شرح داد: باهماهنگی های قضائی تیم عملیات کلانتری در ششم مهرماه به مخفیگاه متهم اعزام و ضمن دستگیری وی پیروز شدند 250 هزار عدد شامپو و نرم کننده تاریخ مصرف گذشته با مارک و برند های مشهور کشف کنند.

وی در پایان با بیان اینکه کارشناسان ارزش تقریبی کالای کشف شده را یک میلیارد و 200 میلیون ریال برآورد کرده اند، شرح داد: متهم پس از تحقیقات تکمیلی به مرجع قضائی معرفی شد.

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 20 مرداد 1400 بروزرسانی: 20 مرداد 1400 گردآورنده: henjesblog.ir شناسه مطلب: 1831

به "کشف 250 هزار عدد شامپو و نرم کننده تاریخ گذشته" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کشف 250 هزار عدد شامپو و نرم کننده تاریخ گذشته"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید