گرانت: اگر 12 سال پیش از چهارم شدن چلسی دفاع می کردم، آبراموویچ مرا به سیبری می فرستاد!

به گزارش هنجس بلاگ، سرمربی سابق چلسی می گوید فرصتی که مالک روسی باشگاه چلسی با مربیان فعلی این تیم می دهد به هیچ عنوان با زمانی که او راهنمایی آبی پوشان لندن برعهده داشت قابل مقایسه نیست.

گرانت: اگر 12 سال پیش از چهارم شدن چلسی دفاع می کردم، آبراموویچ مرا به سیبری می فرستاد!

به گزارش خبرنگاران، آورام گرانت سرمربی سابق تیم فوتبال چلسی در فصل 08-2007 که با این تیم در لیگ برتر نایب قهرمان شد و مدت کوتاهی پس از شکست شاگردانش در ضربات پنالتی فینال لیگ قهرمان اروپا در همان سال اخراج شد، رویکرد رومن آبراموویچ مالک باشگاه چلسی را در زمان مربیگری او با رویکردی که اکنون در خصوص مربی فعلی تیم فرانک لمپارد دارد، بسیار متفاوت دانست.

گرانت گفت: من فکر می کنم که چلسی فصل خوبی داشت به خصوص در قیاس با زمانی که لیگ آغاز شده و از خرید بازیکن هم محروم بود. با این حال در مقایسه با انتظاراتی که آورام گرانت در زمان من داشت، الان اوضاع خیلی عوض شده است. آن سال ها اگر من به آبراموویچ می گفتم که رده چهارم برای او و تیمش خوب است، احتمالاً مرا به سیبری می فرستاد، اما الان با توجه به شرایطی که تیم قبل از ورود لمپارد داشت فکر می کنم که رده چهارم برای چلسی در این فصل رده خوبی است و برای فرانک هم فکر می کنم که این یک دستاورد عظیم محسوب می گردد.

گرانت اضافه نمود: این اولین فصل مربیگری لمپارد در لیگ برتر است. البته او بازیکنی بسیار باتجربه بود، اما شما نمی توانید یک مربی را با یک بازیکن مقایسه کنید و به همین دلیل هم می گویم که لمپارد به خوبی توانست تیم را مدیریت کند. البته من در توانایی های او شک نداشتم، چون همواره برای تیم یک رهبر واقعی بود. وقتی با او صحبت می کردید متوجه تفاوت دیدگاهش نسبت به فوتبال با سایر بازیکنان می شدید. به نظر من چلسی در زمان ما رهبران زیادی داشت. آن موقع هم فکر می کردم که میشاییل بالاک، دیدیه دروگبا و جان تری همگی مربیان خوبی می شوند، چون شخصیت و دانش زیادی نسبت به فوتبال داشتند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 1 مهر 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: henjesblog.ir شناسه مطلب: 1442

به "گرانت: اگر 12 سال پیش از چهارم شدن چلسی دفاع می کردم، آبراموویچ مرا به سیبری می فرستاد!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گرانت: اگر 12 سال پیش از چهارم شدن چلسی دفاع می کردم، آبراموویچ مرا به سیبری می فرستاد!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید