5 نکته برای اینکه مانند یک حرفه ای سفر کنید

به گزارش هنجس بلاگ، با انجام پنج نکته زیر می توانید اطمینان حاصل کنید که برنامه های سفر شما تا حد ممکن بدون خطا انجام شود

5 نکته برای اینکه مانند یک حرفه ای سفر کنید

اصول اولیه را از قلم نیاندازید

در حالی که بدیهی است که گذرنامه برای مسافرت های خارج از کشور ضروری است، بسکمک از مردم نمی دانند که برای ورود به بعضی از کشورها، بازدید کنندگان به شش ماه اعتبار در گذرنامه نیاز دارند. بعضی از کشورها به ویزا نیاز دارند که ممکن است برای تأیید چند هفته یا بیشتر طول بکشد. بیمه انصراف از سفر نیز یکی دیگر از موارد ضروری سفر است.

از تخفیف ها استفاده کنید

بسکمک از کارتهای اعتباری برای مواردی از قبل بنزین زدن به خودرو، خرید مواد غذایی یا سایر خریدهای روزمره، پول نقدی برگشتی دارند. این نوع خرید به شما اجازه میدهد تا باوانید میزان بیشتری نسبت به بودجه خود هزینه کنید. در حقیقت، کاربران کارت های اعتباری هوشمند اغلب می توانند به اندازه کافی امتیاز، پول و پاداش پس انداز نقدی را برای پائین آوردن کل هزینه های تعطیلات برای خود یا کل خانواده خود از جمله پرواز و هتل جمع کنند.

چمدان خود را سبک و هوشمندانه ببندید

بسته بندی سبک و هوشمند می تواند به شما کمک کند از پرداخت بسکمک از هزینه ها خودداری کنید. همچنین فرودگاه را نیز سریعتر ترک میکنید در مقصد زیرا مجبور نیستید صبر کنید تا نقاله چمدان شما را بیاورد. بسته بندی مکعبی به نظم و ترتیب لباس و جدا شدن از وسایل توالت کمک می کند. لباس هایی به همراه داشته باشید که بتوانید به راحتی و مدل های مختلف آنها را با هم جور کنید. لباس و کفش سنگین خود را در هواپیما بپوشید.

یک شال به همراه داشته باشید

هواپیماها اغلب سرد هستند و پتو و بالش های هواپیمایی می توانند کثیف باشند. شال های بزرگ می توانند وظیفه مضاعف را انجام دهند. اگر می خواهید در یک پرواز طولانی چرت بزنید، روسری را می توانید در اطراف بالش هواپیمایی بپیچید. حتماً روسری را در سینک ظرفشویی در اتاق هتل شسته و روی میله دوش قرار دهید تا خشک شود.

فرودگاه ورودی خود را شناسایی کنید

این قابل درک است که بخواهید به محض رسیدن به مقصد خود، از فرودگاه خارج شوید. در این صورت، این یک راه حل هوشمندانه است که برای بیرون رفتن از محیط فرودگاه خود چند دقیقه وقت بگذارید. بررسی کنید که نقاط خروجی در کجا واقع شده است. معین کنید که محل های استراحت کجاست و محاسبه کنید که تا رسیدن به اولین خیابان خارج از فرودگاه چقدر زمان می برد. این همه اطلاعات ارزشمندی است که می تواند باعث شود در سرانجام سفر کمتر استرس داشته باشد.

مسافرت مثل یک حرفه ای

شما ممکن است به دلیل همه گیر شدن کرونا در حال برنامه ریزی برای رفتن خیلی دورتر از فروشگاه های مواد غذایی نباشید. با این حال، در بعضی از زمان ها ممکن است شما نیاز به سفر داشته باشید و هنگامی که شیوع کرونا تحت کنترل قرار گرفت، به احتمال زیاد شما می خواهید به تعطیلات بروید یا سفرهای دیگری را برای تفریح برنامه ریزی کنید. در هر صورت، اتجام 5 نکته بالا باعث می شود شما در سفر از استرس کمتری برخوردار باشید.

گروه ساختمانی آبان: گروه ساختمانی آبان: بازسازی ساختمان و تعمیرات جزئی و کلی و طراحی ویلا و فضای سبز و روف گاردن، طراحی الاچیق، فروش درب های ضد سرقت را از ما بخواهید.

منبع: گردشبان
انتشار: 20 مرداد 1400 بروزرسانی: 20 مرداد 1400 گردآورنده: henjesblog.ir شناسه مطلب: 1266

به "5 نکته برای اینکه مانند یک حرفه ای سفر کنید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "5 نکته برای اینکه مانند یک حرفه ای سفر کنید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید