آشتی کنان دادرس و صالحی در فدراسیون فوتبال، دادرس: بعضی از آقایان منافقانه رفتار کردند

به گزارش هنجس بلاگ، عضو کمیته استیناف فدراسیون فوتبال از رفع کدروت ها با رئیس کمیته استیناف خبر داد.

آشتی کنان دادرس و صالحی در فدراسیون فوتبال، دادرس: بعضی از آقایان منافقانه رفتار کردند

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرنگاران، مهدی دادرس پس از جلسه امروزش با اعضای کمیته استیناف فدراسیون فوتبال در جمع خبرنگاران گفت: این جلسه ای بود که به خواهش من برگزار شد. بنده مقداری فکر کردم تا ببینم چه کسی تقصیر کار است و با وجدان خودم خلوت کردم. فهمیدم من هم بی تقصیر نبودم و زود تحت تأثیر قرار گرفتم. نباید اجازه می دادم کار به اینجا کشیده شود. آقایان هم بزرگواری کردند و در این جلسه حاضر شدند. از این عزیزان گلایه کردم که برخی از آنها به حق بود. در کل احساس کردم بیش از حد تندروی کردم و می شد عاقلانه تر رفتار کرد. از این بدتر نتیجه ای که گرفتم ، برخی از آقایان منافقانه رفتار کردند و باعث این تنش ها شدند.

وی در مورد اینکه این آقایان چه کسانی هستند و آیا منظورش برخی از اعضای کمیته استیناف است، گفت: نه، اجازه بدهید اسمی نبرم. نه، منظورم کمیته استیناف نیست. برخی شیطنت و اخبار نافرم منتشر کردند.

عضو کمیته استیناف فدراسیون فوتبال در مورد اینکه آیا منظورش باشگاه سپاهان است، توضیح داد: نه، منظورم این باشگاه نیست.

وی درباره اینکه آیا اختلافش با صالحی رئیس کمیته استیناف حل شده است، خاطر نشان کرد: من امروز گفتم حق شما این نبود من این چنین علیه شما هجمه کنم. دلالیم را توضیح دادم و قبول کردند که اتفاقاتی افتاده بود. گفتم آنقدر به خودم اطمینان دارم که اگر اشتباهی می کنم را بر عهده بگیرم. حالا ممکن است، برخی موضوعات درست باشد، اما نباید این طور پخش می شد. این یک دعوای خانوادگی بود، البته در فوتبال چیزی خانوادگی نیست و همه جا سر و صدای آن شنیده و متأسفانه در رسانه ها منتشر می شود.

دادرس درباره اینکه آیا منظورش از رفتار منافق گونه اصحاب رسانه است، گفت: نه، همین تفسیرها باعث این مسائل شد، نمی گویم کسانی که منافق گونه رفتار کردند چه کسانی بودند می خواهم اول گوش آنها را بگیرم و بعد صحبت کنم و اشاره ای به اسم آنها نمی کنم.

عضو کمیته استیناف فدراسیون فوتبال در واکنش به طرح این موضوع که بهتر است منظورش از کلمه منافق را به صورت واضح و روشن بیان کند، گفت: منظورم شما نیستید. سپاهان هم نیست. شما نیز به آن دامن نزنید.

دادرس درباره اینکه چرا فدراسیون فوتبال در این ماجرا ورود نکرد و تشکیل جلسه نداد و آیا در این قضیه کم کاری شده است، اعلام نمود: این گله به آنها وارد بود، من به همه گفتم آنقدر درگیر مسائل اساسنامه و قرارداد ویلموتس و داستان آقای کفاشیان بودند که وقت نبود، ولی اگر وقت می گذاشتند قشنگ تر بود.

عضو کمیته استیناف فدراسیون فوتبال در مورد اینکه آیا بازگشت کفاشیان به فدراسیون فوتبال قانونی است، گفت: در این مورد چیزی نمی دانم چون از ریز کار اطلاع ندارم.

وی در مورد اینکه حالا با برطرف شدن اختلافات آیا می شود در مورد کاهش حکم محرومیت علی کفاشیان توضیحاتی را ارائه بدهد، گفت: نه در جریان آن نبودم و صحبتی هم دیگر در مورد آن نشده است، چون رئیس و سخنگوی فدراسیون فوتبال در ریز کار قرار دارند. من آن موقع هم گفتم که این افراد انسان های باشرفی هستند و خودشان را ارزان نمی فروشند.

بیانیه رئیس کمیته استیناف درباره حواشی اخیر این کمیته

شیرگاه نیوز: شیرگاه نیوز | آخرین اخبار و رویدادهای روز دنیا

دور زمین: دور زمین: سفر به دور زمین هیچوقت اینقدر آسون نبوده!

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 20 مرداد 1400 بروزرسانی: 20 مرداد 1400 گردآورنده: henjesblog.ir شناسه مطلب: 1114

به "آشتی کنان دادرس و صالحی در فدراسیون فوتبال، دادرس: بعضی از آقایان منافقانه رفتار کردند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آشتی کنان دادرس و صالحی در فدراسیون فوتبال، دادرس: بعضی از آقایان منافقانه رفتار کردند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید