ادامه تعطیلی مشاغل تهران تا هفته آینده؛ لیست مشاغل پرخطر هنوز معین نیست

به گزارش هنجس بلاگ، خبرنگاران: رئیس اتاق اصناف تهران گفت: جلسه مشخص مشاغل پرخطر و کم خطر استان تهران هفته آینده با سازمان صنعت، معدن و تجارت (صمت) استان تهران برگزار می شود. وی همچنین تاکید کرد که همه صنوف استان تهران در هفته آینده تعطیل خواهد بود.

ادامه تعطیلی مشاغل تهران تا هفته آینده؛ لیست مشاغل پرخطر هنوز معین نیست

به گزارش خبرنگاران، قاسم نوده فراهانی ، اظهار کرد: جلسه تعیین مشاغل پرخطر و کم خطر استان تهران هفته آینده با سازمان صنعت، معدن و تجارت (صمت) استان تهران برگزار می شود.

وی همچنین تاکید کرد که همه صنوف تهران به جز اصناف ضروری که مجاز به فعالیت هستند، در هفته آینده تعطیل خواهند بود.

لیست مشاغل پرخطر سایر استان ها هنوز به اتاق اصناف ابلاغ نشده است

جلال الدین محمد شکریه، نایب رئیس اتاق اصناف ایران نیز درباره فهرست اصناف کم خطر و پرخطر گفت که هنوز لیستی به اتاق اصناف ابلاغ نشده است.

روز یکشنبه گذشته رئیس جمهور در جلسه ستاد ملی مبارزه با کرونا اعلام کرد که برای اجرای فاصله گذاری هوشمند، کسب و کارهای کم ریسک در همه استان ها به جز تهران از شنبه 23 فروردین با مراعات پروتکل های اعلامی از سوی وزارت بهداشت و درمان فعالیت خود را شروع کنند. همچنین فعالیت های اقتصادی تهران از روز شنبه 30 فروردین شروع می شود. در مورد ادارات دولتی نیز مقرر شده از 23 فروردین با دو سوم نیرو از ساعت 7 تا 14 فعالیت کنند.

شب گذشته هم رئیس اتاق اصناف ایران اعلام کرد که از روز شنبه 23 فروردین، 75 درصد واحدهای صنفی در سراسر کشور (به جز استان تهران) فعالیت خود را از سر می گیرند. وی توضیح بیشتری درباره مشاغل پرخطر و کم خطر ارائه نکرد، اما عامل اصلی تعیین کننده در اجازه بازگشایی واحدهای صنفی را میزان تشکیل تجمع در واحدها اعلام کرد. وی همچنین وعده داد که لیست مشاغل پرخطر و کم خطر احتمالا تا آخر وقت اداری امروز چهارشنبه اعلام شود.

شیرگاه نیوز: شیرگاه نیوز | آخرین اخبار و رویدادهای روز دنیا

دور زمین: دور زمین: سفر به دور زمین هیچوقت اینقدر آسون نبوده!

منبع: اقتصادنیوز
انتشار: 20 مرداد 1400 بروزرسانی: 20 مرداد 1400 گردآورنده: henjesblog.ir شناسه مطلب: 600

به "ادامه تعطیلی مشاغل تهران تا هفته آینده؛ لیست مشاغل پرخطر هنوز معین نیست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ادامه تعطیلی مشاغل تهران تا هفته آینده؛ لیست مشاغل پرخطر هنوز معین نیست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید