اخبار صنعت

ترابی به ذوب آهن پیوست

سنتر فصل گذشته تیم بسکتبال پالایش نفت آبادان به تیم ذوب آهن اصفهان پیوست.

1 مهر 1399

گزارش رسانه مالیایی از آخرین شرایط شیخ ، دیاباته: ایران فوق العاده است و از انتخابش پشیمان نیستم

سایت بامادا نت اقتصادی با انتشار گزارشی درخشش شیخ دیاباته مهاجم 32 ساله تیم فوتبال استقلال تهران را در لیگ برتر کشورمان، بازتاب داد.

24 شهریور 1399

پرسپولیس هزارتایی شد

تیم پرسپولیس امشب با برد مقابل فولاد خوزستان در جدول رده بندی 59 امتیازی شد تا در یک قدمی چهارمین قهرمانی متوالی قرار بگیرد.

21 شهریور 1399

لیگ برتر فوتبال، تساوی استقلال و تراکتور بعد از روزهای کرونا و قرنطینه، تیم مجیدی همچنان نمی برد

تیم های فوتبال استقلال و تراکتور در هفته بیست وچهارم لیگ برتر به تقسیم امتیاز بسنده کرد، نتیجه ای که بیشتر از همه مدعیان بالای جدول را شاد کرد.

20 شهریور 1399

نرخ سود سپرده گذاری بانک ها نزد بانک مرکزی افزایش یافت

هیأت عامل بانک مرکزی در جلسه روز جاری خود، نرخ سود سپرده گذاری بانک ها و موسسات اعتباری غیربانکی نزد بانک مرکزی را با 1 واحد درصد افزایش، 13 درصد معین کرد که این تصمیم از روز شنبه 14 تیرماه 1399 اجرا می گردد.

15 شهریور 1399

عضو هیات مدیره شهرخودرو: فدراسیون از حرفش برگردد ما هم از سیرجان برمی گردیم

نایب رئیس هیات مدیره باشگاه شهرخودرو به حواشی دو بازی این هفته لیگ برتر واکنش نشان داد.

11 شهریور 1399

اختصاص ارز دولتی به واردات دانه های روغنی به کشاورزان ضربه می زند، هیچ کشوری به واردات یارانه نمی دهد

معاون طرح دانه های روغنی وزارت جهاد کشاورزی گفت: اگر قرار باشد دانه های روغنی با ارز چهار هزار و 200 تومانی وارد گردد کشاورزان توان رقابت با واردات روغن و دانه های روغنی را ندارند، چون قیمت برای واردکنندگان خیلی ارزان تر تمام می گردد.

10 شهریور 1399

با شماری از اسرارآمیز ترین جزایر جهان آشنا شویم

بسیاری از ما ممکن است در رویاهای کودکی، خود را در یک جزیره اسرارآمیز مملو از میوه های استوایی و گنج های پنهان تصور نموده باشیم. اما، وقتی بدانیم جزیره های واقعی در جهان وجود دارند که دارای آبسنگ های حلقوی مرجانی مرموز، بیمارستان های متروک یا حیات وحش...

9 شهریور 1399

فیلم ، احداث استادیوم شیروان 10 ساله شد!

استادیوم 3 هزارنفره شیروان که در سال 89 کلنگ زنی شده بود و وزارت نفت در پروژه های مهر ماندگار تعهد بر تکمیل آن را داشت، اکنون پس از 10 سال همچنان در ایستگاه احداث باقی مانده است.

8 شهریور 1399

سامانه آموزش مجازی گردشگری راه اندازی شد

مدیرکل دفتر آموزش و مطالعات گردشگری از راه اندازی سامانه یکپارچه آموزش مجازی گردشگری اطلاع داد.

7 شهریور 1399

خبرنگاران استان اصفهان در بحث خوشه های صنعتی فعال تر گردد

اصفهان- خبرنگاران- معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: ظرفیت استان اصفهان در بحث خوشه های صنعتی بسیار بالا است که انتظار می رود در این زمینه فعال تر گردد.

6 شهریور 1399

طراحی روف گاردن کلاسیک چگونه است و چه ویژگی هایی دارد؟

وقتی از نمای هوایی به پشت بام بیشتر مناطق شهری نگاه می کنیم، توده هایی از آسفالت، قیر های سیاه، ماسه و سنگ ریزه را خواهیم دید. اما این مورد با فرایند جدیدی در طراحی پشت بام ها به نام روف گاردن شکل جدید به خود دیده است. روف گاردن یا بام سبز شهرت و محبوبیت...

4 شهریور 1399

دیاباته و اسماعیلی از لیست استقلال خط خوردند

تیم فوتبال استقلال در حالی برای دیدار مقابل فولاد خوزستان راهی اهواز می شود که دو بازیکن شاخص این تیم در جمع آبی پوشان حضور نخواهند داشت.

2 شهریور 1399

خبرنگاران ترامپ به بهانه اشتغال، محدودیت های جدید ویزا وضع می نماید

تهران-خبرنگاران- دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا به بهانه حفظ و حراست از مشاغل آمریکاییِ آسیب دیده از همه گیری ویروس کرونا وعده داده بزودی مقرراتی را درباره محدودیت صدور ویزا برای بعضی از کارگران خارجی وضع خواهد نمود.

2 شهریور 1399

تامین زیرساخت های لازم در شهرک های صنعتی اردبیل

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان اردبیل گفت: زیر ساخت های لازم در شهرک ها و نواحی صنعتی استان تامین شده و تمامی آنها از نعمت گاز طبیعی برخوردار شده اند.

29 مرداد 1399

خبرنگاران کنندگان کردستان به دور از حواشی توسعه استان را دنبال می کنند

سنندج - خبرنگاران - رییس مجمع نمایندگان کردستان گفت: اختلافات گذشته در حوزه مدیریتی استان چالش ها و مشکلاتی بوجود آورد برای همین نمایندگان مردم استان در مجلس یازدهم به دور از حواشی و سیاست زدگی و سیاسی بازی بدنبال تحقق برنامه های توسعه ای در استان هستند....

27 مرداد 1399

رشوه های این پرونده به 200 میلیارد تومان می رسد ، ماجرای عکاسخانه دختر آقای طبری

نماینده دادستان در شرح پرونده اکبر طبری و همدستانش گفت که حجم مبالغ رشوه پرداخت شده در این پرونده شاید به 200 میلیارد تومان برسد.

24 مرداد 1399

پژوهش پیش بینی فرایند کسب و کارهای خدمات گردشگری در دوران پسا کرونا انجام شد

در پژوهشی که از سوی شورای پژوهشی اتاق بازرگانی و کشاورزی فارس با همکاری دانشگاه شیراز با توجه به شیوع گسترده بیماری کرونا در دنیا صورت گرفته است، کسب و کارهای گردشگری، ضررهای وارده از شیوع بیماری و نیز ارائه بعضی مدل ها و راهبردهای پیشنهادی برای برون...

22 مرداد 1399

استقلال 2 - خوشه طلایی 2، تساوی استقلال مقابل حریفی گمنام

تیم فوتبال استقلال تهران در چارچوب دیداری محبت آمیز امروز به مصاف خوشه طلایی رفت.

20 مرداد 1399

بزرگ ترین خواسته ملت سیاهپوست آمریکایی: STOP KILLING US

بین سال های 1876 تا 1965 در در ایالت های مرزی و جنوبی آمریکا، قانونی با عنوان separate but equal یا همان جدا، اما برابر به اجرا درآمد که همه اماکن عمومی از جمله مدارس دولتی، اتوبوس، قطار و... برای سیاهپوستان و سفیدپوستان جدا شد.

18 مرداد 1399
تعداد: (113)