تماس شجاع با بشار رسن: بیا پیش خودمان!

به گزارش هنجس بلاگ، بشار رسن هافبک عراقی پرسپولیـس پس از نایب قهرمانی با این تیم در لیگ قهرمانان آسیا از جمع بازیکنان پرسپولیس جدا شد. جدایی هافبک تیم ملی عراق برخلاف میل یحیی گل محمدی سرمربی پرسپولیس بود، اما این بازیکن حاضر نشد قید پیشنهاد های وسوسه انگیز باشگاه های قطری از جمله القطر به ارزش 3 میلیون و 270 هزار دلار را بزند و در پرسپولیس بماند.

تماس شجاع با بشار رسن: بیا پیش خودمان!

با وجود آن که یک هفته از خاتمه لیگ قهرمانان آسیا و جدایی بشار رسن از سرخ ها گذشته، اما هنوز او تیم جدیدش را انتخاب نکرده و چند مشتری هم به مشتریان این هافبک عراقی اضافه شده است. اواخر هفته گذشته یک خبرنگار عراقی از پیشنهادات جدید بشار رسن پرده برداشت و نوشت: 2 باشگاه الریان و الوکره مشتری جدید هافبک سابق پرسپولیس هستند. علی نوری خبرنگار عراقی خبر داد بشار رسن هافبک سابق پرسپولیس و تیم ملی این کشور اکنون در دوحه حضور دارد و پیشنهاد های جدیدی از باشگاه الریان و الوکره دریافت کرده است. این پیشنهادات در حالی به هافبک سابق پرسپولیس رسیده که مذاکرات رسن با باشگاه القطر در مرحله نهایی قرار داشته، اما با پیشنهاد های جدید او برای امضای قرارداد با تیمی که علی کریمی ستاره فصل گذشته استقلال را هم در اختیار دارد، مردد شده است.

خبرنگار عراقی در حالی از الریان به عنوان مشتری جدید بشار رسن نام برده که این باشگاه چندی پیش شجاع خلیل زاده مدافع فصل گذشته پرسپولیس را هم به خدمت گرفت. هرچند شجاع توسط سرمربی سابق که جایش را به لوران بلان فرانسوی داد جذب شده، اما فعلا مصدوم است و نمی توان در مورد جایگاه او در الریان قضاوتی کرد، با این حال شایعاتی درباره او و بشار رسن شنیده می شود.

بر اساس شنیده ها شجاع که در پرسپولیس هم رابطه خوبی با بشار رسن داشته، با این بازیکن تماس گرفته و درباره چند و، چون مذاکراتش با القطر و پیشنهاد های جدید با او صحبت کرده است. البته ظاهرا صحبت 2 بازیکن سابق پرسپولیس یک گفت وگوی معمولی و خوش و بش نبوده و شجاع، بشار را برای حضور در الریان تشویق کرده است.

شجاع از جو و شرایط خوب الریان برای بشار گفته و او را ترغیب به مذاکره و بررسی پیشنهاد این باشگاه قطری کرده و ظاهرا علت تردید هافبک عراقی برای عقد قرارداد با القطر هم همین بوده است. البته درنهایت بشار یک باشگاه قطری را برای ادامه فوتبال انتخاب خواهد کرد و فعلا تصمیم او به بازی در لیگ ستارگان قطر است.

جدا از این که مقصد آینده بشار رسن کدام تیم قطری خواهد بود، آنچه برای پرسپولیس و یحیی گل محمدی مهم است، انتخاب جانشین اوست. جدایی هافبک 23 ساله و سابق سرخ ها در شرایطی رخ داد که پرسپولیس تازه در ابتدای لیگ بیستم است و از همه مهم تر آن که سرمربی این تیم بسیار دیر از بند جدایی بشار رسن در خاتمه مسابقات لیگ قهرمانان آسیا خبردار شده است. در واقع پس از شوک از دست دادن جام قهرمانی، شوک جدایی بشار رسن هم گریبان پرسپولیسی ها و یحیی را گرفته و حالا آن ها باید به فکر به انتخاب جانشین او از میان داشته هایشان باشند.

کادر فنی پرسپولیس گزینه هایی بجز احمد نوراللهی، امید عالیشاه، احسان پهلوان و میلاد سرلک برای انتخاب بازی ساز در پرسپولیس ندارد، بازیکنانی که هیچ یک خلاقیت رسن را برای بازی سازی ندارند، اما با توجه به این که عالیشاه سابقه بازی در آن پست را داشته، به احتمال زیاد انتخاب اول یحیی اوست. همان گونه که در بازی دیروز این تیم با نساجی مازندران هم شاهد آن بودیم. اما عالیشاه بازیکنی است که فراز و نشیب زیادی داشته و تقریبا با همه مربیان چند فصل اخیر پرسپولیس دچار اختلاف شده و برای مدتی هم از تمرین و بازی محروم بوده است. حال این سوال مطرح است که آیا یحیی گذشته را فراموش می کند و آیا عالیشاه جواب اعتماد دوباره سرمربی اش را می دهد یا سرخ ها ناچارند هرچه زودتر از بین بازیکنان آزاد جانشین بشار رسن را انتخاب و جذب کنند.

منبع: خراسان

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

منبع: فرارو
انتشار: 20 مرداد 1400 بروزرسانی: 20 مرداد 1400 گردآورنده: henjesblog.ir شناسه مطلب: 2361

به "تماس شجاع با بشار رسن: بیا پیش خودمان!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تماس شجاع با بشار رسن: بیا پیش خودمان!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید