تنبیه عجیب کارمندان توسط کارفرمای بنگاه املاک!

به گزارش هنجس بلاگ، کارفرمای یک بنگاه املاک، کارمندان خود را بخاطر کم کاری در جلب مشتری به شکلی عجیب مورد تنبیه قرار داد.

تنبیه عجیب کارمندان توسط کارفرمای بنگاه املاک!

به گزارش خبرنگار، کشور چین یکی از کشور هایی است که کارمندان و کارگران در آن توسط کارفرمایان خود به اشکال مختلف مورد تنبیه قرار می گیرند. هرزگاهی ویدئو هایی از تنبیه این کارمندان و کارگران بیچاره در فضای مجازی منتشر می گردد که کاربران جهانی را دچار بهت و حیرت می نماید، از خوردن جانوران چندش آور گرفته تا خزیدن روی زمین در خیابان!

اما به تازگی تنبیه تعدادی از کارمندان یک بنگاه املاک در این کشور به سوژه رسانه ها تبدیل شده است. کارفرمای این بنگاه املاک در حالی که کارمندان خود را مجبور به انجام حرکت شنا کرده بود اقدام به ریختن آب روی پشت ان ها نیز کرد. در ویدئویی که در شبکه های مجازی چین منتشر شده است تنبیه عجیب کارمندان این بنگاه املاک را به تصویر می کشد. در این ویدئو در حالی که یکی از کارمندان در حال اجرا حرکت شنا روی پله ورودی بنگاه است یکی از کارمندان روی پشت او آب می ریزد. این اتفاق در یکی از بنگاه های املاک شهر لئویانگ واقع در استان هنان چین رخ داد.

بنا به گزارش رسانه های محلی چین کارفرمای این بنگاه املاک کارمندانی را که پیروز به جلب مشتری نشده بودند به این شکل عجیب مورد تنبیه قرار داد. پس از انتشار گسترده این ویدئو در شبکه های اجتماعی چین صاحب این بنگاهذ املاک مدعی شد که این ویدئو قدیمی است و او دیگر از این روش برای تنبیه کارمندانی که کم کاری می نمایند استفاده نمی نماید.

لازم به ذکر است؛ تنبیه عجیب کارمندان این بنگاه املاک در حالی خبرساز می گردد که چندی پیش نیز تنبیه تعدادی از کارمندان یک شرکت چینی دیگر خبرساز شده بود. در این تنبیه عجیب کارفرمای این شرکت کارمندان خود را مجبور به خوردن کرم خاکی کرده بود.

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 20 مرداد 1400 بروزرسانی: 20 مرداد 1400 گردآورنده: henjesblog.ir شناسه مطلب: 1092

به "تنبیه عجیب کارمندان توسط کارفرمای بنگاه املاک!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تنبیه عجیب کارمندان توسط کارفرمای بنگاه املاک!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید