خبرنگاران بارسلونا و اتلتیکو، صدرجدول لالیگا را به رئال تعارف زدند

به گزارش هنجس بلاگ، تهران- خبرنگاران- ملاقات حساس تیم های بارسلونا و اتلتیکومادرید در چارچوب هفته سی و پنجم لالیگا با تساوی بدون گل سرانجام یافت تا رئال مادرید بتواند در صورت پیروزی در ملاقات خود مقابل سه ویا، صدرنشین این لیگ گردد.

خبرنگاران بارسلونا و اتلتیکو، صدرجدول لالیگا را به رئال تعارف زدند

به گزارش خبرنگاران، ملاقات تیم های فوتبال بارسلونا و اتلتیکو مادرید در چارچوب هفته سی و پنجم رقابت های لالیگای اسپانیا، ساعت 18:45 امروز شنبه به وقت تهران در استادیوم نیوکمپ برگزار گردید.

دو تیم در حالی به مصاف یکدیگر رفتند که این ملاقات تا حدود زیادی می تواند سرنوشت تیم قهرمان در فصل جاری رقابت های لالیگای اسپانیا را تعیین کند چرا که اتلتیکومادرید با 76 امتیاز در صدر جدول و بارسلونا با 74 امتیاز و به دلیل تفاضل گل کمتر نسبت به رئال مادرید در صندلی سوم واقع شده است و هر دو تیم برای کسب عنوان قهرمانی احتیاج مبرم به 3 امتیاز این مسابقه داشتند.

نیمه نخست این مسابقه در حالی با تساوی بدون گل انتها یافت که هر دو تیم موقعیت های خوبی برای گلزنی داشتند اما نتوانستند از موقعیت های خود استفاده نمایند تا شاید گره دروازه ها در نیمه دوم باز گردد.

در دقایق آغازین نیمه دوم این بارسلونا بود که توپ و میدان را در اختیار داشت و سعی می کرد با کارهای تیمی و روی ابتکار مسی، گل نخست را به ثمر برساند اما آبی اناری پوشان کار به جایی نبردند.

در دقیقه 70 آراخو پیروز شد توپ ارسالی روی دروازه اتلتیکو رو با ضربه سر وارد دروازه یان اوبلاک کند اما پرچم یاری داور آفساید بیان کرد تا خرسندی بازیکنان بارسلونا در نطفه خفه گردد.

یک دقیقه بعد این بار مهاجم اتلتیکو بود که دروازه بارسلونا را باز کرد اما این بار داور وسط گل را به دلیل خطا روی مدافع بارسلونا مردود بیان کرد.

در دقیقه 74 گریژمان این فرصت را داشت تا توپ ارسالی روی دروازه اتلتیکو را وارد دروازه کند اما ضربه او دقت و قدرت لازم را نداشت و یان اوبلاک توپ مانع از ورود توپ به دروازه شد.

در دقیقه 80 دمبله از سمت چپ محوطه زمین اتلتیکو قصد ورد به محوطه جریمه این تیم را داشت که کاراسکو او را سرنگون کرد و موقعیت خوبی برای بارسلونا بدست آمد تا بتواند از روی ضربه ایستگاهی، دروازه حریف را باز کند اما مسی این موقعیت را با دادن پاس اشتباه از دست داد.

در دقیقه 85 آلبا بار دیگر روی کار تیمی بازیکنان بارسلونا، توپ را از گوشه سمت راست محوطه جریمه اتلتیکو، روی دروازه این تیم ارسال کرد که توپ به دمبله رسید و او این فرصت را داشت تا بدون مزاحمت هیچ بازیکنی، دروازه شاگردان سیموونه را باز کند اما ضربه سر او با بی دقتی از روی دروازه به بیرون رفت.

در دقیقه 89 مسی که قصد داشت مدافع اتلتیکو را در پشت محوطه جریمه از پیش رو بردارد، توسط بازیکن این تیم سرنگون شد تا مسی این موقعیت را داشته باشد از فاصله 25 متری دروازه حریف را باز کند. ضربه مسی به خوبی روانه دروازه اتلتیکو شد اما با اختلاف بسیار اندکی از کنار دروازه به بیرون رفت تا دیه گو سیمئونه نفسی به راحتی بکشد.

به رغم کوشش بازیکنان بارسلونا برای باز کردن دروازه اتلتیکومادرید، این مسابقه در نهایت با تساوی بدون گل به ثمر رسید تا رئال مادرید بیشتر از هر تیمی از این نتیجه خرسند باشد.

با این نتیجه، اتلتیکو مادرید 77 و بارسلونا 75 امتیازی شد و دو تیم چشم به مسابقه فردا شب رئال مادرید و سه ویا دوختند تا ببیند شاگردان زیدان می توانند از فرصت پیش آمده برای رساندن خود به صدر جدول استفاده نمایند یا خیر؟

نکته جالب اینکه بارسلونا و اتلتیکو مادرید هر دو بازی رفت و برگشت خود را در مجموع به رئال مادرید واگذار نموده اند و اگر قرار باشد این سه تیم، لیگ را هم امتیاز به انتها برسانند، این شاگردان زین الدین زیدان خواهند بود که جام قهرمانی را بالای سر می برند.

شیرگاه نیوز: شیرگاه نیوز | آخرین اخبار و رویدادهای روز دنیا

دور زمین: دور زمین: سفر به دور زمین هیچوقت اینقدر آسون نبوده!

منبع: ایرنا
انتشار: 20 مرداد 1400 بروزرسانی: 20 مرداد 1400 گردآورنده: henjesblog.ir شناسه مطلب: 3086

به "خبرنگاران بارسلونا و اتلتیکو، صدرجدول لالیگا را به رئال تعارف زدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران بارسلونا و اتلتیکو، صدرجدول لالیگا را به رئال تعارف زدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید