خبرنگاران جذب پرستار 89 روزه در خرم آباد

به گزارش هنجس بلاگ، خرم آباد - خبرنگاران - معاون توسعه و منابع انسانی دانشگاه علوم پزشکی لرستان گفت: برای ارتقای خدمات درمانی به بیماران کرونایی و یاری به پرستاران مراکز درمانی، علاقه مندان به کار پرستاری با قرارداد 89 روزه جذب می شوند.

خبرنگاران جذب پرستار 89 روزه در خرم آباد

علی مهرزاد صفدری روز شنبه در گفت و گو با خبرنگاران اضافه نمود: آن دسته از کارشناسان پرستاری که در آزمون 13 تیرماه سال جاری برای جذب در دانشگاه علوم پزشکی لرستان شرکت نموده اند می توانند در صورت تمایل به خدمت در بیمارستان های شهدای عشایر و شهید رحیمی خرم آباد اقدام کنند.

وی ادامه داد: بر این اساس این افراد می توانند با قرارداد 89 روزه ظرف مدت 48 ساعت و با شرایط داشتن خاتمه طرح یا معافیت از طرح،داشتن کارت خاتمه خدمت یا معافیت از خدمت سربازی (ویژه برادران) و نداشتن رابطه استخدامی با دانشگاه به کارگزینی ستاد دانشگاه علوم پزشکی لرستان مراجعه کنند.

وی تاکید نمود: این شرایط ویژه افرادی است که در آزمون استخدامی پذیرفته نشده اند اما قرارداد با انها همانند سایر پرستاران است و دارای بیمه می شوند که در صورت احتیاج به این افراد، قرارداد آنان یک بار تمدید خواهد شد.

معاون توسعه و منابع انسانی دانشگاه علوم پزشکی لرستان گفت: با توجه با فداکاری این افراد و خدماتی که به بیماران و سیستم بهداشتی ارائه خواهند کرد این دانشگاه کوشش خود را برای اخذ مجوز استخدامی آنان از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی دریغ نمی کند.

صفدری با بیان اینکه بیش از چخار هزار پرستار در سیستم بهداشت و درمان استان فعال هستند توضیح داد: حدود 100 پرستار با قرارداد 89 روزه جذب می گردد تا فشار کاری و خستگی روحی و جسمی پرستاران طی پنج ماه مبارزه با کرونا و درمان بیماران به حداقل برسد.

وی یادآور شد: آزمون استخدامی 98 نیروی شرکتی دانشگاه علوم پزشکی لرستان صبح آدینه 13 تیرماه در سه رشته پرستاری، رادیولوژی و فوریت های پزشکی در مجمتع دانشگاهی پردیس کمالوند و با رعایت تمامی شیوه نامه های بهداشتی مقابله با کرونا برگزار گردید.

وی گفت: 815 نفر در این آزمون رقابت داشتند که در نهایت 74 پرستار، 11 رادیولوژیست و 13 نفر در فوریت های پزشکی استان به صورت شرکتی بکارگیری می شوند.

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

منبع: ایرنا
انتشار: 20 مرداد 1400 بروزرسانی: 20 مرداد 1400 گردآورنده: henjesblog.ir شناسه مطلب: 1324

به "خبرنگاران جذب پرستار 89 روزه در خرم آباد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران جذب پرستار 89 روزه در خرم آباد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید